Zobrazit větší

Masážní křeslo inSPORTline Kostaro Champagne - Servis u zákazníka

8596084084231

A1:28162-65224 (pro objednávky)

Nové

Masážní křeslo inSPORTline Kostaro je luxusní masážní křeslo s řadou funkcí a možností pro přizpůsobení masáže přesně podle vašich...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 49 990 Kč

Více informací:

Masážní křeslo inSPORTline Kostaro Champagne - Servis u zákazníka - Masážní přístroje - Trefa Sport .cz

Masážní křeslo inSPORTline Kostaro Champagne - Servis u zákazníka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Champagne


Masážní křeslo inSPORTline Kostaro je luxusní masážní křeslo s řadou funkcí a možností pro přizpůsobení masáže přesně podle vašich představ. Křeslo slouží k masáži téměř celého těla od ramen až ke spodní části chodidel a je vybaveno manuálními i přednastavenými programy s několika rychlostmi a stupni intenzity masáže. Zádová opěra je proložena karbonovými vlákny, díky kterým můžete využít také vyhřívání pomocí infračervených vln. Kromě masážních hlavic s válečky obsahuje křeslo celkem 28 masážních airbagů, z toho 12 umístěných podél paží. Můžete si proto dopřát příjemnou vzduchovou masáž od ramen až ke konečkům prstů. Další airbagy obklopují lýtka a chodidla v opěrce nohou, kde simulují příjemnou masáž chodidel. Před každou masáží proběhne automatická detekce posedu, která přizpůsobí polohu masážních válečků konturám vašeho těla. Křeslo je potaženo kvalitní syntetickou kůží, která jen umocňuje skvělý pocit z masáže. Plynulý chod je zajištěn dvěma motory o síle 150W.

Jedna z mnoha výhod křesla Kostaro je funkce \„Zero Gravity\“, která jedním stisknutím tlačítka nakloní křeslo tak, aby se nohy uživatele nacházely ve vyšší poloze než srdce. V této poloze gravitace na tělo vyvíjí ten nejmenší možný tlak a masáž tak probíhá z;a ideálního rozložení váhy, což optimalizuje její účinky. Další speciální funkce – \„Zero Space\“ – vám usnadní práci při vybírání toho nejlepšího místa pro vaše křeslo. Křeslo totiž stačí umístit jen 5 cm od zdi. Při spuštění masáže se pak křeslo vysune směrem dopředu a při sklopení dolů mu zeď nebude překážet. Díky speciálnímu zakřivení plochy křesla můžete podstoupit uvolňující masáž po celé délce těla, od hlavy až po stehna. Masážní hlavice imitují pohyby rukou profesionálních masérů a nabízejí tak celkem 6 druhů masáží.

Masážní křeslo inSPORTline Kostaro navíc umožňuje uložit si oblíbené nastavení masáže do paměti a opakovaně se k němu vracet. Křeslo lze plně ovládat pomocí ručního ovladače, ale pro jednoduché změny sklonu opěr nebo pozastavení masáže postačí rychlá tlačítka na pravé opěrce. Křeslo je dále vybaveno 3D reproduktory s Bluetooth připojením, odnímatelnou opěrkou hlavy a kolečky pro lepší manipulaci. Nastavení parametrů masáže je přehledně zobrazeno na displeji ručního ovladače. Při zapnutí křeslo automaticky detekuje polohu vašich ramen a znázorní umístění masážních válečků, které můžete později manuálně upravit. Užijte si důkladnou a uvolňující masáž z pohodlí vlastního domova! Programy a funkce:


2D chytrá masáž (díky skvělému naprogramování imitují masážní hlavice pohyby rukou prostorově i použitím tlaku a poskytují tak opravdu autentický zážitek)
5 druhů masáže (hnětení, pleskání, současné hnětení a pleskání, poklepávání, Shiatsu masáž)
6 přednastavených programů (rychlá masáž, důkladná masáž celého těla, \„orientální masáž\“ – rychlá masáž zad a krku, \„švédská masáž\“ – intenzivní hnětení, klasická masáž v leže, masáž oblasti páteře)
5 manuálních programů (bodová, lokální, celková, horní část těla, spodní část těla)
funkce pro vyhřívání zad (40°C–50°C)
vzduchová masáž paží, lýtek, chodidel a oblasti pasu
3 stupně nastavení rychlosti masáže
3 stupně nastavení intenzity masáže
funkce Zero Gravity
funkce Zero Space
nastavení poloh/stupňů rychlosti/režimů u jednotlivých masáží
paměť počítače (2 režimy masáží)
automatická detekce posedu

 

Technický popis:


masážní křeslo pro domácí použití s profesionálními funkcemi
masáž celého těla i jednotlivých částí
nastavení sklonu opěry zad a nohou
vyhřívání zad (40–50°C)
28 masážních airbagů
9 masážních ventilů
kolečka pro snadný transport
ovladač s LCD displejem
tlačítka rychlé volby na pravé opěrce
vestavěné 3D reproduktory s Bluetooth připojením
výkon: 150 W
maximální spotřeba: 150 W
rozměry po sestavení: délka 164 cm x šířka 76 cm x výška 118 cm
maximální délka křesla při masáži: 185 cm
šířka sedáku: 52 cm
materiály: syntetická kůže
nosnost: 150 kg
hmotnost: 86,5 kg
přístroj není určen pro léčbu svalových a jiných onemocnění - nejedná se o lékařský přístroj
 

Zero Gravity


Funkce \„Zero Gravity\“ vám umožňuje jedním stisknutím tlačítka překlopit křeslo do tzv. polohy \„beztíže\“, která imituje polohu astronautů během startu raketoplánu do vesmíru. V této poloze je vaše váha rozprostřena tak, aby maximálně ulevila vaší páteři od vlivu gravitace. Tato poloha také snižuje tlak vyvíjený na srdce, rozšiřuje kapacitu plic a podporuje krevní cirkulaci nohou, čímž zabraňuje případným otokům.
 

 
 

Zero Space


Speciální systém umožňující pomocí jediného tlačítka plynulé polohování křesla. Křeslo disponuje systémem pro horizontální posun v rozsahu 22 cm a k úplnému sklopení zádové opěry proto stačí odstup od zdi pouhých 5 cm. Tím se zcela liší od tradičních masážních křesel, která musí být od zdi odsunuta. Při sklápění zádové opěry pocítíte, jak vás křeslo \„unáší\“ směrem dopředu. 
 
Prodloužený design


Ergonomický design kopíruje dvojité prohnutí páteře a zahrnuje do masáže i horní část nohou. Masážní systém o délce 135 cm tak umožňuje efektivní masáž zad, hýždí i stehen. Díky přirozené poloze zádových obratlů dochází během masáže k uvolnění páteře a ztuhlých zádových svalů.  
Vzduchová masáž paží a ramen


Sada 12 vzduchových polštářků pevně přiléhá ke konturám vašich paží a poskytuje tak komplexní masáž od ramen až ke konečkům prstů. Pozici airbagů kolem ramen lze přizpůsobit podle tvaru a výšky vaší postavy tak, aby byla masáž co nejefektivnější.


 
Vyhřívání zad


Vyhřívání funguje na základě dlouhovlnného infračerveného záření, jehož zdrojem je karbonové vlákno v opěrce zad. Zádová opěra se vyhřívá na 40°C - 50°C, což je optimální teplota pro prohřátí zádových svalů a úlevu od bolesti. Masáž prohřátých svalů je účinnější a příjemnější. Funkci lze také využít k rychlému navrácení tepla v případě prochladnutí.
 
 

Nastavitelná opěrka hlavy


Polohu pohodlné polstrované opěrky lze upravit v rozmezí 10 cm tak, aby se přizpůsobila výšce uživatele. Polstrování je ke křeslu připevněno pomocí zipu, takže jej můžete z opěrky sejmout a zvýšit tak intenzitu masáže v této oblasti.
 


 

Intenzivní masáž nohou


Speciálně tvarované polštářky zcela pokryjí vaše lýtka, kotníky a svrchní část chodidel a poskytnou tak kvalitní vzduchovou masáž nohou. Ze spodní strany chodidel pak působí masážní válečky pro simulaci klasické masáže o několika intenzitách.
 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Masážní přístroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Masážní křeslo inSPORTline Kostaro Champagne - Servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz