Zobrazit větší

Masážní křeslo inSPORTline Mateo hnědá - Servis u zákazníka

A1:29550-111784 (pro objednávky)

Nové

Masážní křeslo inSPORTline Mateo je luxusní masážní křeslo umožňující intenzivní masáž v pohodlí Vašeho domova ve chvílích, kdy...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 85 990 Kč

Více informací:

Masážní křeslo inSPORTline Mateo hnědá - Servis u zákazníka - Masážní přístroje - Trefa Sport .cz

Masážní křeslo inSPORTline Mateo hnědá - Servis u zákazníka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

 • Barevné provedení: hnědá
 • Materiál produktu potahu: Syntetická kůže
 • Počet masážních airbagů: 98 ks
 • Počet masážních ventilů: 26 ks
 • Počet programů: 12
 • Počet druhů masáží: 5 ks
 • Magnetoterapie: ano
 • Počet intenzit masáží: 5
 • Počet rychlostí masírování: 5
 • Vyhřívání zad: ano
 • Vyhřívání nohou: ano
 • Výkon: 220 W
 • Maximální nosnost (kg): 150 kg
 • Hmotnost produktu: 140 kg
 • Rozměry produktu po sestavení: 139 x 93 x 135
 • Transportní kolečka: ano
 • Paměť počítače: 3
 • MP3 přehrávání hudby: ano


Masážní křeslo inSPORTline Mateo je luxusní masážní křeslo umožňující intenzivní masáž v pohodlí Vašeho domova ve chvílích, kdy masáž opravdu potřebujete. Masážní křeslo inSPORTline Mateo masíruje celé tělo, popřípadě využívá speciální režimy, které provádí masáž pouze určitých částí. U každého z režimů lze navíc nastavit rychlost a intenzitu prováděné masáže.

Pyšní se zajímavými masážními režimy (shiatsu masáž, mačkání, plácání, poklepávání a současné mačkání a poklepávání) i přednastavenými programy (relaxační, uklidňující, péče o tělo, uvolnění svalů, aktivní twist, aktivní swing a masáž pasu). Součástí masážního křesla inSPORTline Mateo je také podložka s infračerveným zářením pro vyhřívanou masáž, která napomáhá k efektivnímu uvolnění napětí ve svalech. Možnost nastavení teploty je až do 50°C.

Masážní křeslo inSPORTline Mateo je vyrobeno z kvalitní syntetické kůže, která je velmi luxusní, odolná proti opotřebení a minimálně náročná na údržbu. Masážní soustava křesla se skládá z 98 masážních airbagů, 26 masážních ventilů a 8 magnetů (pro magnetickou masáž v oblasti nožní opěry). Mezi doplňkovou výbavu masážního křesla inSPORTline Mateo patří sluchátka, zabudovaný MP3 přehrávač a také přehledný ovládací panel s barevným VFD displejem zobrazujícím všechny potřebné informace. Ovládací panel lze navíc obsluhovat přímo z masážního křesla i v průběhu masáže.

Masážní křeslo inSPORTline Mateo je ideální k uvolnění po sportovním výkonu, náročném dni v práci nebo k pohodové relaxaci při poslechu oblíbené hudby v pohodlí domova. Užitečné funkce, vysoký počet masážních airbagů a ventilů i luxusní design řadí toto masážní křeslo mezi nejmodernější na českém trhu.Technický popis:


masážní křeslo pro domácí použití s profesionálními funkcemi
masáž celého/části těla
nastavitelná šířka opěry zad
nastavitelná délka opěr nohou
nastavení sklonu opěry zad/nohou - lze nastavit až do téměř vodorovné polohy
vyhřívaná podložka zad (až 50°C)
98 masážních airbagů
26 masážních ventilů
8 magnetů v oblasti opěry nohou - magnetická masáž (je vždy zapnutá)
kolečka pro snadný transport 
zabudovaný MP3 přehrávač
sluchátka
moderní design
polohovatelný, barevný VFD displej
paměť počítače
výkon: 220 W
úhel sklonu opěrky: 54°
rozměry po sestavení: d139 x š93 x v135 cm
rozměry balení: d189 x š73 x v77,5 cm + d124 x š38 x v74 cm
max. délka masážního křesla při cvičení: 210 cm
šířka sedáku: 52 cm
pro velikost chodidel: do 45 (EU)/10,5 (UK)/290 mm včetně
materiál: syntetická kůže
nosnost: 150 kg
hmotnost: 140 kg
přístroj není určen pro léčbu svalových a jiných nemocí - nejedná se o lékařský přístroj


Programy a funkce:


3D masáž (pohyb masážních koleček směry nahoru, dolů, dopředu a dozadu)
5 druhů masáží (shiatsu masáž, mačkání, plácání, poklepávání a současné mačkání a poklepávání)
8 přednastavených programů (relaxační, uklidňující, péče o tělo, uvolnění svalů, aktivní twist, aktivní swing a masáž pasu)
3 manuální programy (kompletní masáž, lokální, bodová masáž)
5 stupně nastavení intenzity masáže
5 stupňů nastavení rychlosti masírování
2 stupně nastavení intenzity vibrací
nastavení poloh/stupňů rychlosti/režimů u jednotlivých masáží
paměť počítače (3 režimy masáží)
automatická detekce posedu (výšky ramen)
vzduchová masáž horní poloviny těla
 


 
Vzduchová masáž předloktí


Každá opěra předloktí obsahuje celkem 26 vzduchových polštářků. Principem vzduchové masáže je opakované, rytmické stlačování masážních bodů, zejména pak stimulace bodů Sanli a Neiguan. Masáž má relaxační a osvěžující účinky.  

Vzduchová masáž ramen a paží


Díky 4 vzduchovým polštářkům v oblasti ramen v kombinaci s chytrým pohybem masážních válečků dostanete příležitost si důkladně protáhnout horní polovinu těla a uvolnit tak ztuhlé ramenní svaly.


Vyhřívání zad


Vyhřívání pracuje na základě dlouhovlnného infračerveného záření a jako zdroj je použito karbonové vlákno. Zádová opěra se vyhřívá na 40°C-50°C, což je optimální teplota pro prohřátí svalů a úlevu od bolesti. Díky své vlnové délce proniká dlouhovlnné infračervené záření skvěle do lidského organismu, energie se dostává až k tělním buňkám, aktivuje je a dochází k podpoře metabolismu.

 
 

Funkce "Swing Hip"


Funkce "Swing Hip" slouží k tomu, aby ulevila tlaku vyvíjenému na pánev, uvolnila hýžďové svaly a stimulovala tu správné držení těla při sezení. Toho dosáhnete nakláněním sedací části střídavě doprava a doleva.


 
 

Nastavitelná opěrka hlavy


Opěrka hlavy je anatomicky tvarovaná a polohovatelná v rozmezí 10 cm, snadno se tedy přizpůsobí výšce uživatele a poskytne maximální prožitek z masáže.  


MP3 přehrávač


Poslech hudby je inovativním, interaktivním způsobem terapie, díky kterému získáte vnitřní klid a pohodu. Kombinace hudby a masáže vás nabije přílivem nové, pozitivní energie.  

Protažení střední části těla


Tato důmyslná funkce uvolňuje během masáže zádové obratle a přispívá tak k omezení tlaku vyvíjeného na meziobratlové ploténky a nervy. Tímto způsobem můžete účinně redukovat problémy související s bolestivými ploténkami či svalovou ztuhlostí. 

 Nastavitelná lýtková opěra


Pro zajištění optimální polohy těla vzhledem k masážnímu mechanismu lze lýtkovou opěru přizpůsobit výšce uživatele (maximální délka lýtkové opěry je 23 cm). 

Protažení nohou


Funkce protažení nohou je zaměřená zejména na kolena. Pohyb opěrky nohou je natáhne, povolí chrupavky a uvolní ztuhlé svaly okolo kolena. Budete tak moci udržet své klouby v té patřičné kondici. 


Thajská GUA SHA masáž chodidel


Pocit jako při skutečné, profesionální ruční masáži je navozen pokročilou technologií masážních válečků v okolí bodu Yongquan na chodidlech. Ať už zvolíte nízkou intenzitu masáže nebo vysokou sílu masážních hlavic, výsledkem bude vždy maximální uvolnění a relaxace.


Vzduchová masáž dolních končetin


Různě tvarované vzduchové polštářky obepínají oblast lýtek, kotníků a chodidel. Masáž stimuluje body Sanli, Taixi a Kunlun. Působení vzduchových polštářků uvolňuje organismus a pomáhá navodit fyzickou i duševní harmonii. 

 
 


Magnetická masáž


Pro účely magnetické masáže je křeslo vybaveno celkem 8 permanentními magnety (300CC), které stimulací reflexních bodů v oblasti lýtek dodávají organismu chybějící energii. 

 

Kategorie sportovního zboží: Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Masážní přístroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Masážní křeslo inSPORTline Mateo hnědá - Servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz