Zobrazit větší

Samedi 27/9 FS gold - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:46724 (pro objednávky)

Nové

Na celoodpruženém horském elektrokole se v Moustachi opravdu vyřádili tak, aby neexistoval terén, který by se nedal projet, či stoupání, které...

Více informací:

Výrobce: Bosch

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 149 990 Kč

Více informací:

Samedi 27/9 FS gold - montáž zdarma, servis u zákazníka - Jízdní kola - Trefa Sport .cz

Samedi 27/9 FS gold - montáž zdarma, servis u zákazníka


Na celoodpruženém horském elektrokole se v Moustachi opravdu vyřádili tak, aby neexistoval terén, který by se nedal projet, či stoupání, které by se nedalo vyjet v suverénním stylu. Každý detail byl optimalizován tak, aby jezdcova zkušenost byla přímo fenomenální. Celý koncept kola je postaven na rozdílné velikosti kol. Přední 29\“ dramaticky vylepšuje průjezdnost, přičemž menší 27,5\“ zadní kolo poskytuje obratnost a zvyšuje kroutivý moment od motoru. Tomu přispívá i speciální 14 zubový Moustach motorový pastorek, který výrazně vylepšuje stoupavost a záběr v náročných podmínkách.Tím, že je celé zadní odpružení velmi nízko a částečně ukryto v rámu, je dobře chráněno před kameny a zároveň se tím snižuje těžiště, což vylepšuje stabilitu kola. K té přispívá i zalomená spodní rámová trub- ka, která posunuje hmotnost baterie blíže středu kola, čímž vylepšuje pozici těžiště. A tak bychom mohli pokračovat dále. Těch maličkostí je na Samedi 27/9 FS spousta, ale důležitý je celek, který rozhodně předčí vaše očekávání.Ono je to vlastně poměrně jednoduché. Greg i Manu jsou bývalými velmi aktivními jezdci na horských kolech a Samedi 27/9 FS je zhmotnění všech jejich zkušeností v kombinaci s touhou po technicky dokonalých elektrokolech, která zvládnou opravdu náročné terény.


Motor: Bosch Performance Cruise
Baterie: 400Wh
Dojezd: až 160km
Převody: 11 rychl. SRAM X1

Kategorie sportovního zboží: Sport | Cyklistika | Jízdní kola


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Samedi 27/9 FS gold - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz