Zobrazit větší

Infrasauna MASTER i252 carbon

8592833006196

A6:20029 (pro objednávky)

Nové

Infrasauna MASTER i252 s karbonovými topnými tělesy, integrovaným rádiem a ionizátorem je určena pro 2 osoby. Sauna MASTER je vyrobena z...

Více informací:

Výrobce: Master

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 27 990 Kč

Více informací:

Infrasauna MASTER i252 carbon - Infrasauny a sauny - Trefa Sport .cz

Infrasauna MASTER i252 carbon

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Kapacita sauny: 2
  • Výška produktu: 1900 - 1940 mm
  • Šířka: 1300 - 1510 mm
  • Hloubka: méně než 1050 mm
  • Výkon: 2100 W a více
  • Hmotnost produktu: 133 - 176 kg
  • Hmotnost produktu: 133 kg


Infrasauna MASTER i252 s karbonovými topnými tělesy, integrovaným rádiem a ionizátorem je určena pro 2 osoby. Sauna MASTER je vyrobena z kanadského jedlovce. O světlo se postará vnitřní osvětlení.


Infra-saunování má jednoznačně blahodárné účinky na naše zdraví. Pravidelnou návštěvou infrasauny posilujete imunitní systém, hloubkové teplo vstřebávané naším tělem zvyšuje krevní oběh, lépe se prokrvuje naše pleť a zvyšuje se tepová frekvence - s tak jako u pasivního tréninku, nebo při rozcvičce, která je pro tělo tak důležitá před jakýmkoliv sportem. Také proto jsou infrasauny doporučovány sportovcům.

Sauna je zdraví prospěšná forma termoterapie. Pobyt v infrasauně výrazně pomáhá spalovat kalorie a tím redukuje tělesnou váhu. Při 30 minutovém pobytu v infrasauně se spálí cca 600-700 kalorií. Kabinu infrasauny je možné umístit prakticky kamkoliv do interiéru. Má nízkou spotřebu elektrické energie a je naprosto vhodným doplňkem vašeho domácího wellness centra. Při pravidelným používáním infrasauny budete mít pocit dokonalé tělesné i psychické pohody.

Infrasauna MASTER i252 s karbonovými topnými tělesy je určena pro 2 osoby. Sauna MASTER je vyrobena z kanadského jedlovce. O světlo se postará vnitřní osvětlení. Má zabudováno rádio a ionizátor.

Technická data:

- určeno pro 2 osoby
- rozměry 120 x 105 cm, výška 190 cm
- výkon 2010 W
- 7 topidel
- karbonová topná tělesa
- vlnová délka 5,5-15 um
- vnější a vnitřní digitální ovládací panel
- vnitřní a vnější osvětlení
- USB - FM - Aux stereo radio s Bluetooth
- ionizátor
- teplotní senzor
- střešní ventilace
- celoskleněné bezrámové dveře
- tloušťka skla 6 mm
- materiál dřevo - kanadský jedlovec
- napájení běžná zásuvka 230 V - 50 Hz
- hmotnost 119 kg

Pokud si nejste jisti zda sestavení sauny zvládnete, nabízíme pro sauny MASTER využít naše servisní techniky, kteří Vám ve zvolený termín přímo u Vás doma saunu sestaví. Tuto službu - Montáž 3 je nutno dokoupit.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Dům a zahrada | Zahrada | Infrasauny a sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Infrasauna MASTER i252 carbon ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz