Zobrazit větší

Healthland DeLuxe 4005 Carbon + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ

8595557902591

A50:744940 (pro objednávky)

Nové

K infrasauně rohové Heathland DeLuxe 4005 Carbon  od nás obdržíte podlahové topení ZDARMA!!Infrasaunu zasíláme na paletě, aby se...

Více informací:

Výrobce: HEALTHLAND

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 34 290 Kč

Více informací:

Healthland DeLuxe 4005 Carbon + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ - Infrasauny a sauny - Trefa Sport .cz

Healthland DeLuxe 4005 Carbon + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


K infrasauně rohové Heathland DeLuxe 4005 Carbon  od nás obdržíte podlahové topení ZDARMA!!

Infrasaunu zasíláme na paletě, aby se předešlo možnému poškození přepravou. Jsme autorizovaní prodejci infrasaun Healthland.

Rohová infrasauna Heathland DeLuxe 4005 Carbon - s dárkem a dopravou ZDARMA.

\„Saunování\“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními karbonovými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny.

To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou. Infrasauna je integrované, multifunkční a luxusní zařízení pro léčbu i relaxaci, která společně se saunou zahrnuje v sobě též výhody sluneční lázně. Infračervený paprsek je jejím hlavním zdrojem energie. Vlnová délka infračerveného paprsku je 5,6 – 15 µm a je tělem nejlépe absorbována. Infračervený paprsek může proniknout 40 mm hluboko do lidské kůže, tím dochází k resonanci buněčných tkání v těle, zrychlení krevního oběhu a odstranění nečistot z těla.

Technické parametry:

Počet osob: 4
Výkon: 2360 W / podlahové topení
Počet karbonových topidel: 12
Osvětlení: Vnitřní LED osvětlení
Rampa: LED osvětlení
Rádio: CD/AM/FM stereo radio
Ionizátor: ANO
Digitální ovládací panel: ANO vnitří a venkovní
Topná tělesa: Karbonová
Vlnová délka: 5,6-15 Ľm
Dřevo: Kanadský jedlovec
Šířka: 1650 x 1650 mm
Pokosová strana:  970 mm
Čelní strana:  780 mm
Výška produktu:  1900 mm
Délka: 1350 mm
Hmotnost produktu: 176 kg
Záruka: 3 roky
Rohová infrasauna

Rozměry produktu balení:

paleta - d178xv150xš20, d171xv172xš28, d178xv103xš24
hmotnost - 176 kg

Provozní náklady jsou u infrasauny nesrovnatelně nižší než u klasické sauny. Náklady na energii se pohybují pro každý Váš pobyt v sauně okolo 8Kč.

Každá infrasauna je vybavena ionizátorem, který dodává imitaci čerstvého lesního vzduchu, osvěžuje lidské tělo, redukuje stres. Infrasauna je dále vybavena FM radiem s CD stereo přehrávačem vnitřním a venkovním led osvětlením.

Infarasauny jsou vyrobeny z kvalitního Kanadského jedlovce. Díky chladnému kanadskému podnebí dřevo roste pomaleji, má velkou pevnost, trvanlivost a odolnost proti škůdcům a klimatickým podmínkám. Je to nejlepší materiál používaný pro výrobu saun.

Návod k sestavení infrasauny

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Infrasauny a sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Healthland DeLuxe 4005 Carbon + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz