Zobrazit větší

Infrasauna Hanscraft Paris

A50:45018 (pro objednávky)

Nové

Infrasauna Hanscraft ParisInfrasauna Paris je určena pro dvě osoby. Je to  vrcholný designový kousek, který reprezentuje nejvyšší nároky...

Více informací:

Výrobce: Hanscraft

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 26 990 Kč

Více informací:

Infrasauna Hanscraft Paris - Infrasauny a sauny - Trefa Sport .cz

Infrasauna Hanscraft Paris

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Infrasauna Hanscraft Paris

Infrasauna Paris je určena pro dvě osoby. Je to  vrcholný designový kousek, který reprezentuje nejvyšší nároky na osobní infrasauny. Pokročilý design infrasauny dokresluje promyšlená koncepce přední stěny ze skla s kouřovým efektem a šikmou hranou dveří. Dále obsahuje boční prosklený pruh, který opticky rozšiřuje vnitřek infrasauny a působí velmi elegantně. Jestliže hledáte dokonalost, tato infrasauna je přesně pro Vás.

Infrasauny zasíláme na paletě, aby se předešlo možnému poškození přepravou.
Tak jako nejvyšší kategorie infrasaun je vyrobena z odolného vyzrálého dřeva kanadského jedlovce – kanadské jedle, což je dřevo s funkční životností nad 300let. Charakteristická jemná dřevnatá vůně v infrasauně Vám bude asociovat příjemné chvíle odpočinku. Dřevo infrasauny z kanadské jedle navíc vyniká velmi nízkou smolnatostí, nízkou sukovitostí a nekazovostí. Pro tuto infrasaunu jsme si připravili skutečně nejkvalitnější suroviny, které jsou na trhu k dostání.

Infrasauna Paris  pro 2 osoby
Interiér z kanadského jedlovce
Exteriér z kanadského jedlovce
5 x karbonové infrazářiče
Výkon infrazářičů 1820W
Čtecí lampa
Ionizátor
6mm čiré temperované sklo
Zrcadlový efekt kouřových okrasných skel
Exklusivní nadčasový design
SAUNA AUDIO systém – AUX, USB, Mp3
Velikost: 1200 x 1050 x 1900 mm ( š x h x v )
Záruka (měsíců) : 24


Infarasauny jsou vyrobeny z kvalitního Kanadského jedlovce. Díky chladnému kanadskému podnebí dřevo roste pomaleji, má velkou pevnost, trvanlivost a odolnost proti škůdcům a klimatickým podmínkám. Je to nejlepší materiál používaný pro výrobu saun.

VÍCE O INFRASAUNÁCH

NÁVOD NA STAVBU INFRASAUNY V PDF

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Infrasauny a sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Infrasauna Hanscraft Paris ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz