Zobrazit větší

Infrasauna Hanscraft Swiss

A50:53826 (pro objednávky)

Nové

Infrasauna SwissInfrasauna Hanscraft Swiss– nádherná privátní infrasauna pro dvě až tři osoby. Swiss  infrasanuy mají boční vstup, což...

Více informací:

Výrobce: Hanscraft

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 32 989 Kč

Více informací:

Infrasauna Hanscraft Swiss - Infrasauny a sauny - Trefa Sport .cz

Infrasauna Hanscraft Swiss

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Infrasauna Swiss

Infrasauna Hanscraft Swiss– nádherná privátní infrasauna pro dvě až tři osoby. Swiss  infrasanuy mají boční vstup, což umožňuje umístění karbonových topidel nejen u chodidel, zad a boků, ale i z přední strany, což je ohromná výhoda. Teplo se k Vám tedy dostane přímo ze všech čtyř stran.

Infrasauny zasíláme na paletě, aby se předešlo možnému poškození přepravou.

Interiér z kanadského jedlovce
Exteriér z kanadského jedlovce
7 x karbonové infrazářiče
2 infrazářiče v přední stěně
Výkon infrazářičů 2180W
Čtecí lampa
Ionizátor
6mm čiré temperované sklo
SAUNA AUDIO systém – AUX, Mp3
Velikost: 1320 x 1260 x 1900 mm ( h x š x v )

VÍCE O INFRASAUNÁCH

Swis  je infrasaunou s ideálním rozložením a překrásný lehkým a universálním designem. Uvnitř kabiny nikdy nepocítíte úzkost díky prosklení přední i boční strany. Jestliže máte rádi spíše otevřený prostor, ale sauna pro 6 osob se k Vám nevejde, pořiďte si infrasaunu Swiss.

Nešetřilo se ani na kvalitě dřeva – používalo se pouze originální kanadský jedlovec, který má životnost přes 300let. Je rovněž exklusivně zpracován.   Swiss  by mohla být vlajkovou lodí, co se designu týče. Prostor, elegance, lehkost, ale i silný výkon z ní dělá elitný výrobek na který budete hrdí a užijete si ho.

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Infrasauny a sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Infrasauna Hanscraft Swiss ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz