Zobrazit větší

Ohniště Remundi Nero M 82/35 - montáž zdarma, servis u zákazníka

4260549660011

A9:90316 (pro objednávky)

Nové

Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německá designová ohniště Remundi všechny tyto aspekty spojují a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 30 999 Kč

Více informací:

Ohniště Remundi Nero M 82/35 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Grily - Trefa Sport .cz

Ohniště Remundi Nero M 82/35 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německá designová ohniště Remundi všechny tyto aspekty spojují a přivádějí k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru táborového ohně a zároveň umožňují připravit řadu specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování!
Jedinečné a inovativní
V designových ohništích Remundi můžete používat jak klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací plotny, která se takto ohřívá až na 300 °C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací plotně rozloženo rovnoměrně, tvoří se teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty.
Design výrobkuová ohniště Remundi mají jako jediná na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. 
Snadná údržba
Čištění je velmi snadné - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smetete popel otvorem ve dně ohniště rovnou do kbelíku na popel.
Parametry produktu:
Materiál produktu ocel, nerezová ocel
Velikost (D x Š x V) 82 x 82 x 83 cm
Tloušťka grilovací plotny 8 mm
Průměr ohniště / roštu 34,5 cm
Hmotnost produktu 58 kg

Kategorie sportovního zboží: Bílé zboží | Malé spotřebiče | Kuchyňské spotřebiče | Grily


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ohniště Remundi Nero M 82/35 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz