Zobrazit větší

Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:78334 (pro objednávky)

Nové

Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 nabízí20 stupňů obtížnosti, což praktický znamená plynulejší nastavení v menších dávkách oproti...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 35 700 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 nabízí20 stupňů obtížnosti, což praktický znamená plynulejší nastavení v menších dávkách oproti trenažérem s nižším počtem zátěžových stupňů. Součástí jsou tréninkové programy (13), včetně dvou uživatelských programů, které si můžete přizpůsobit podle svých individuálních potřeb. Kombinací skvělé ergonomie a elektroniky získáte kvalitní eliptický trenažér s vysokým poměrem cena / kvalita.
Design výrobku eliptického trenažéru XTERRA FS5.8
Vždy když máte chuť jít si zacvičit je velmi důležité aby váš eliptický trenažér měl správné technické předpoklady pro naturální pohyb.
Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 má konstrukci pro osoby s výškou do 220 cm. Vhodný je pro osoby s výškou nad 150 cm a zaručuje pohodlnější cvičení s větším rozsahem pohybu než při trenažérech se setrvačníkem umístěným v zadní části.Délka kroku je až 51 cm.
Zabudované měřiče tepové frekvence (v pevných rukojetích) vám poskytují informace o vašem tepu neustále na displeji.
Tento model má také zabudované reproduktory a velmi jednoduše připojíte svou MP3-ku nebo smartphone prostřednictvím jack-u a můžete poslouchat svou hudbu přímo z trenažéru.
Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 má zabudovaný přijímač pro hrudní pásy. Hrudní pás není součástí balení a dá se dokoupit jako volitelné příslušenství. Chcete-li, aby trénink byl opravdu efektivní, například pro spalování tuků na eliptickém trenažéru, je tento pás nezbytnou pomůckou.
V přední části je umístěn i držák na láhev, pro dodržování správného pitného režimu během cvičení.
Displej eliptického trenažéru XTERRA FS5.8
Displej je snadno čitelný, přehledný a podsvícený. Úhlopříčka má 7,5 palci a dokonale zobrazuje veškeré informace o tréninku jako je čas, vzdálenost, tepová frekvence a spálené kalorie. Oproti modelu FS5.6 má model FS5.8 větší a přehlednější displej a ťažšší setrvačník. Samozřejmostí je i zabudovaný ventilátor. Ventilátor nabízí velmi příjemné osvěžení během tréninku a je k nezaplacení. Zároveň se v přední části konzoly nachází odkládací prostor například pro mobilní telefon, šperky atd.
20 stupňů obtížnosti


13 zabudovaných programů: 8 přednastavených, 2 uživatelské a 1 manuální a 2 tepové programy (HRC)


podsvícení displeje


jednoduché ovládání


elektronické nastavení výšky kroku


ovládání i na pohyblivých rukojetích


Celá konzola byla navržena pro velmi jednoduchou obsluhu, kterou zvládne používat opravdu každý a po pár trénincích bude ovládání intuitivní.
Přednastavené programy (8): tyto programy vám upravují zátěž automaticky a v podstatě simulují trénink venku.
Displej s úhlopříčkou až 19,1 cm s podsvícením, což zajišťuje skvělou viditelnost údajů během cvičení.
Technické informace pro eliptický trenažér XTERRA FS5.8
Eliptické trenažéry XTERRA jsou známé svou kvalitní konstrukcí. Model FS5.8 jevybaven ložisky ve všech pohyblivých spojích, což zaručuje tichý a bezúdržbový chod.11,4 kg setrvačník a magnetickým brzdný systém se servomotorem zaručuje maximální komfortní trénink pro začátečníky nebo pokročilé.Oproti modelu FS5.6 je tento model vybaven Multifunkční rukojeť s ovládáním a o málo ťažšším setrvačníkem. Stejně dostala konstrukce masivnější rám a proto se zvedla imaximální nosnost na neuvěřitelných 180 kg.
Přední část je vybavena transportními kolečky. V případě, že byste trenažér potřebovali přesunout, jednoduše ho naklopit a na kolečkách přesunete. Při trenažéry XTERRA FS5.8 se kladl důraz na ergonomii a z tohoto důvodu je zajištěna minimální vzdálenost mezi pedály. Pedály jsou pod sklonem 2 stoupá, pro snížení tlaku páteře na nohy.
Nosnost konstrukce je 180 kg a doporučujeme ho uživatelům s váhou do 160 kg. Pokud při výběru zvolíte trenažér s dostatečnou rezervou v nosnosti, prodloužíte jeho životnost.
Rozměry produktu trenažéru jsou délka 192 cm, šířka 72 cm a výška 160 cm. Z technického hlediska jsou eliptické trenažéry se setrvačníkem v předu rozměrově větší, avšak pohyb na trenažéry je mnohem přirozenější. Pokud máte prostor, volte rozhodně eliptical se setrvačníkem v přední části.
Snadná montáž eliptického trenažéru FS5.8
Eliptický trenažér od XTERRA-y je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v 4-rech jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku a půl.
Záruka na eliptický trenažér XTERRA FS5.8 při koupi přes www.solid-fitness.cz


Rám: doživotní záruka


Brzdný systém a elektronika: 3 roky


Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok


Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Vhodné na domácí využití max. 3h / den


Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů eliptického trenažéru XTERRA FS5.8:


podsvícený displej


13 přednastavených programů


11,4 kg setrvačník


nosnost 180 kg


délka kroku: 51 cm


zabudovaný přijímač pro hrudní pás


kloubní spoje: průmyslová ložiska


celkový rozměr d x š x v: 192 x 72 x 160 cm


váha trenažéru: 110,4 kg


Eliptický trenažér má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně.

Technické parametry
 Nosnost produktu
180 kg


Hmotnost produktu
110,4 kg


Váha setrvačníku
11,4 kg


Počet stupňů zátěže
20


Brzdní systém
magnetický brzdní systém


Displej zobrazuje
čas, vzdálenost, kadenci, rýchlost, zátěž, kalorie, tepovou frekvenci, výkon


Velikost kroku (d x v x š)
51 x 15 x 5 cm


Celkový počet programů
13


Přednastavené programy
8


HRC tepové programy
2


Uživatelské programy
2


Typ displeje
6,5 palcový LCD displej s podsvícením


Přijímač pro hrudní pás
ano


Měření tepu
měření pomocí integrovaných snímačů na madlech


Délka
192 cm


Šířka
72 cm


Výška produktu
160 cm


Celkový rozměr
192 x 72 x 160 cm 

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér XTERRA FS5.8 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz