Zobrazit větší

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:77068 (pro objednávky)

Nové

Cvičení na eliptickém trenažéru zapojuje až 90% všech svalů s minimálním zatížením na klouby. Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS je...

Více informací:

Výrobce: Spirit

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 108 990 Kč

Více informací:

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Cvičení na eliptickém trenažéru zapojuje až 90% všech svalů s minimálním zatížením na klouby. Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS je vhodný pro kondiční cvičení, rehabilitační cvičení nebo na cvičení zaměřené ke zvýšení fyzické kondice. Trenažér nabízí kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu spolu s jednoduchým ovládáním a manipulací.

Vynikající ergonomie s délkou kroku 53 cm zaručuje správný pohyb nižšším (od 165 cm) ale i vysokým osobám (nad 180 cm).
Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 má 40 stupňů obtížnosti, což praktický znamená plynulejší nastavení v menších dávkách oproti trenažérem s nižším počtem zátěžových stupňů. Součástí jsou tréninkové programy (9), včetně dvou přednastavených tepových programů. Kombinací skvělé ergonomie a elektroniky získáte kvalitní eliptický trenažér s vysokým poměrem cena / kvalita.
Design výrobku eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS CE900
Vždy když máte chuť jít si zacvičit je velmi důležité aby váš eliptický trenažér měl správné technické předpoklady pro naturální pohyb.
Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 má konstrukci pro osoby s výškou do 220 cm Vhodný je pro osoby s výškou nad 165 cm a zaručuje pohodlnější cvičení s větším rozsahem pohybu než při trenažérech se setrvačníkem umístěným v zadní části. Délka kroku je až 53 cm.
Zabudované měřiče tepové frekvence (v pevných rukojetích) vám poskytují informace o vašem tepu neustále na displeji.
Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 má zabudovaný přijímač pro hrudní pásy. Hrudní pás není součástí balení a dá se dokoupit jako volitelné příslušenství. Pokud chcete, aby trénink byl opravdu efektivní, například pro spalování tuků na eliptickém trenažéry, je tento pás nezbytnou pomůckou.
Displej eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS CE900
Displej je snadno čitelný, přehledný a podsvícený. Dokonale zobrazuje veškeré informace o tréninku jako je čas, vzdálenost, tepová frekvence a spálené kalorie. Samozřejmostí je i zabudovaný ventilátor. Ventilátor nabízí velmi příjemné osvěžení během tréninku a je k nezaplacení. Zároveň se v přední části konzoly nachází odkládací prostor například pro mobilní telefon, šperky atd.
Komerční konzola poskytuje rychlé volby na spouštění jednotlivých programů a pro uživatele je snadno zapametateľná a ovladatelná.

40 stupňů obtížnosti9 zabudovaných programů: 7 přednastavených, 1 manuální program, 1 tepový program


podsvícení displeje


jednoduché ovládání


rychlé volby programůCelá konzola byla navržena pro velmi jednoduchou obsluhu, kterou zvládne používat opravdu každý a po pár trénincích bude ovládání intuitivní.

Přednastavené programy (9): tyto programy vám upravují zátěž automaticky av podstatě simulují trénink venku.
Technické informace pro eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900
Eliptické trenažéry SPIRIT FITNESS jsou známé svou vysoce kvalitní konstrukcí. Model CE900 je vybaven ložisky ve všech pohyblivých spojích, což zaručuje tichý a bezúdržbový chod.
13,5 kg setrvačník a indukční brzdný systém zaručuje maximální komfortní trénink pro začátečníky nebo pokročilé. Indukční brzdný systém je kvalitativně nejvyšší možná třída brzdného systému. Komerční model je vybaven generátorem pro výrobu vlastní energie a šetří finance a životní prostředí.
Vysoce odolná konstrukce s masivním rámem o maximální nosnosti až 204 kg.
Přední část je vybavena transportními kolečky. V případě, že byste trenažér potřebovali přesunout, jednoduše jej naklopit a na kolečkách přesunete. Při trenažéry SPIRIT CE900 se kladl důraz na ergonomii a proto je zajištěna minimální vzdálenost mezi pedály. Pedály jsou pod sklonem 2 stupně, pro snížení tlaku páteře na nohy.
Rozměry produktu trenažéru jsou délka 195 cm, šířka 81 cm a výška 170 cm. Z technického hlediska jsou eliptické trenažéry se setrvačníkem v předu rozměrově větší, avšak pohyb na trenažéry je mnohem přirozenější.
Snadná montáž eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS CE900
Eliptický trenažér od SPIRIT FITNESS je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v pár jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku a půl. Při nákupu prostřednictvím www.solid-fitness.cz získáváte montáž a doručení zdarma.

Záruka na eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 při koupi přes www.solid-fitness.cz


Rám: doživotní záruka


Brzdný systém: 5 let


Elektronika: 5 let


Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok


Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Komerční využití: záruka 1 rok


Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů eliptického trenažéru SPIRIT FITNESS CE900:
 podsvícený displej
9 přednastavených programů
13,5 kg setrvačník
nosnost 204 kg
délka kroku: 53 cm
zabudovaný ventilátor
zabudovaný přijímač pro hrudní pás
kloubní spoje: průmyslová ložiska
celkový rozměr d x š x v: 195 x 81 x 170 cm
váha trenažéru: 180 kg

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz