Zobrazit větší

Eliptický trenažer inSPORTline inCondi ET800i - servis u zákazníka

8596084099006

A9:96520 (pro objednávky)

Nové

Nastavitelná délka kroku, unikátní design, který šetří místo, a hlavně revoluční využití aplikací – to vše nabízí ET800i, super...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 42 990 Kč

Více informací:

Eliptický trenažer inSPORTline inCondi ET800i - servis u zákazníka - Eliptické trenažéry - Trefa Sport .cz

Eliptický trenažer inSPORTline inCondi ET800i - servis u zákazníka


Nastavitelná délka kroku, unikátní design, který šetří místo, a hlavně revoluční využití aplikací – to vše nabízí ET800i, super výkonný eliptikal, do kterého se rychle zamiluješ! Jedinečné provedení stroje staví hlavní část rámu do vertikální polohy a trenažer tak zabírá minimum místa bez toho, aniž by tě nějak omezoval. Právě naopak – stroj si můžeš dále přizpůsobit nastavením délky kroku! Silné zátěžové kolo s magnetickým brzdným systémem poskytuje plynulou změnu zátěže v rámci 16 různých úrovní. Pohyblivá madla lze uchopit několika způsoby, zatímco na fixních madlech pod displejem si můžeš změřit tep. K tomu lze využít i jakýkoliv hrudní pás na 5kHz frekvenci.
 

Na barevném dotykovém displeji se rychle zorientuješ a snadno si nastavíš všechny parametry tréninku. Můžeš si pohrát s 12 přednastavenými programy nebo si uložit 4 programy vlastní. K dispozici jsou také oblíbené HRC a WATT programy, které automaticky mění zátěž podle zadané cílové tepovky nebo výkonu. Největším lákadlem je ale zaručeně využití aplikací přímo z ovládacího panelu, bez nutnosti instalovat je na telefon či tablet! Stačí se přes displej připojit k WiFi a otevřou se ti nevídané obzory. Zpříjemni si trénink sledováním YouTube videí, surfováním po internetu nebo virtuálním během po trasách kdekoliv na světě!
 
Není krok jako krok

Jednou z hlavních výhod eliptického trenažeru ET800i je nastavitelná délka kroku! Podle výšky tvé postavy si délku kroku nastavíš pomocí regulačních koleček na 43 cm nebo 56 cm. Ergonomicky tvarované pedály s odpružením pak přispívají k absolutnímu pocitu pohodlí.

 
Pohodlí z;a každé situace

Další šikovnou vychytávkou jsou speciálně tvarovaná pohyblivá madla, která nabízejí čtyři možnosti úchytu – 2 vertikální polohy a 2 horizontální. Během tréninku proto můžeš měnit polohu rukou tak, aby to pro tebe bylo co nejpohodlnější. Pokud chceš nechat ruce odpočinout, pod displejem najdeš také fixní madla, která poslouží i jako čidla tepové frekvence. Díky nim můžeš po tréninku například využít funkci Recovery, která vyhodnotí míru zotavení po tréninku.
 Super funkce a krásný displej

Tento model se také pyšní barevnou dotykovou obrazovkou, na které budeš mít dokonalý přehled o všech funkcích a programech. V nabídce najdeš 12 profilových programů, ale pokud se vám ani jeden nebude zamlouvat, můžeš si nastavit až 4 programy vlastní. Určitě si také pohrajete s HRC nebo WATT programem, které jsou cestou k opravdu intenzivnímu tréninku. A pokud si budeš chtít na chvíli odpočinout, není to problém - s funkcí Pauza si můžeš udělat přestávku bez ztráty svého pokroku v tréninku.
 
Multimediální vyžití

Nejzajímavější součástí ovládacího panelu je bezpochyby sada aplikací, která je přímo součástí softwaru stroje. Displej totiž běží na operačním systému Android, díky kterému není třeba připojovat stroj k žádnému mobilnímu zařízení. Stačí připojit trenažer k WiFi a zvolit aplikaci, na kterou máš zrovna náladu. Během tréninku tak můžeš sledovat YouTube videa, surfovat po internetu, koukat na Netflix, poslouchat oblíbenou hudbu na Spotify nebo vyrazit na virtuální trasy přes iRoute.
 Klíčové vlastnosti:


skvěle navržený eliptikal pro intenzivní domácí trénink
možnost nastavení délky kroku
silné zátěžové kolo s magnetickým brzdným systémem
systém Android pro využití multimediálních aplikací přímo z ovládacího panelu
WiFi připojení
ergonomicky tvarované pedály s odpružením
unikátní design, který šetří místo
široká nabídka přednastavených programů
barevný dotykový displej
funkce Pauza
možnost nabíjení telefonu přes USB port
na stroji je možné trénovat i bez připojení k WiFi
HRC program: stroj automaticky upravuje zátěž tak, aby udržel tepovou frekvenci uživatele v nastaveném rozmezí hodnot
WATT program: stroj automaticky upravuje zátěž tak, aby uživate dosáhl předem nastaveného cílového výkonu
počítač zobrazuje: čas, rychlost, otáčky z;a minutu (RPM), vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, výkon (watt), zátěž
Technický popis:
hmotnost zátěžového kola
12 kg


ovládání zátěže
elektronické


počet stupňů zátěže
16


rozteč nášlapů
6,6 cm


délka kroku
43 cm / 56 cm


celkový počet programů
19


přednastavené programy
12


uživatelské programy
4


HRC program
ano


WATT program
ano


manuální program
ano


snímače tepové frekvence
ano


stojan na tablet
ano


držák na lahev
ano


přijímač hrudního pásu
ano


hrudní pás součástí balení
ne


transportní kolečka
ano


systém vyrovnání nerovností
ano


celkové rozměry
v167,5 cm x š91,4 cm x d126,7 cm


maximální výška cvičence
bez omezení


maximální nosnost
150 kg


hmotnost
85 kg


brzdný systém
magnetický


zdroj napájení
220V, 230V


kategorie
HC (dle EN957)


použití
domácí

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Eliptické trenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Eliptický trenažer inSPORTline inCondi ET800i - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz