Zobrazit větší

Leader Fox PARK CITY 2019-1 16,5\"

344966

A41:969856 (pro objednávky)

Nové

Elektrokolo Leader Fox PARK CITY 2019-1 je novinka pro sezónu 2019. Městské elektrokolo PARK CITY 2019 s hliníkovým rámem, stylovém designem,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 26 900 Kč

Více informací:

Leader Fox PARK CITY 2019-1 16,5" - Elektrokola - Trefa Sport .cz

Leader Fox PARK CITY 2019-1 16,5"

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost rámu: 16,5"


Elektrokolo Leader Fox PARK CITY 2019-1 je novinka pro sezónu 2019. Městské elektrokolo PARK CITY 2019 s hliníkovým rámem, stylovém designem, odpruženou přední vidlicí, V-brzdami a rozměrem kol 28\“.

Novinkou je baterie s výkonnými články LG s kapacitou 16Ah (576Wh) umístěná na zadním nosiči a zadním integrovaným světlem. Dalším plusem je nová rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (dříve 1,8A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii baterie a funkčnost jednotlivých článků. Systém se ovládá pomocí barevného LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.

Dojezd na plně nabitou baterii:


průměrný 80 km

maximální až 120 km
Přehledný LCD displej zobrazuje funkce:


volbu 5 režimů asistence

funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)

zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti

ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost

denní a noční režim (podsvícení displeje)

ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:


Nabíječka a akumulátor je součástí balení.
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).

Upozornění:


Při nesprávném řazení (používání \„těžkých\“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky. Elektrokola Leader Fox nejsou určená pro tažení přívěsných vozíků. Snižuje se tím dojezd elektrokola.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Cyklistika | Elektrokola


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Leader Fox PARK CITY 2019-1 16,5" ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz