Zobrazit větší

Leader Fox Sandy 2019-1 dámské 18\"

8592826014108

A41:523939 (pro objednávky)

Nové

Trekingové elektrokolo Leader Fox Sandy 2019-1 dámské je novinka pro sezónu 2019. Kolo je s hliníkovým rámem, stylovém designem, odpruženou...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 33 990 Kč

Více informací:

Leader Fox Sandy 2019-1 dámské 18" - Elektrokola - Trefa Sport .cz

Leader Fox Sandy 2019-1 dámské 18"

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost rámu: 18"


Trekingové elektrokolo Leader Fox Sandy 2019-1 dámské je novinka pro sezónu 2019. Kolo je s hliníkovým rámem, stylovém designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 28\“. Elektrokolo je vybaveno integrovanou rámovou baterií s výkonnými články LG s kapacitou 16Ah (576Wh) a výstupem pro USB (lze využít pro nabíjení telefonu, navigace apod.). Dalším plusem je rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A. Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie.

Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). Motor vyniká především svým plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí barevného LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje funkce:


volbu 5 režimů asistence

funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)

zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti

ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost

denní a noční režim (podsvícení displeje)

ukazatel stavu nabití baterie


Příslušenství:

Nabíječka a akumulátor je součástí balení.


Dojezd na plně nabitou baterii:


průměrný 80 km

maximální až 120 km
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).

Upozornění:

Při nesprávném řazení (používání \„těžkých\“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky. Elektrokola Leader Fox nejsou určená pro tažení přívěsných vozíků. Snižuje se tím dojezd elektrokola.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Cyklistika | Elektrokola


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Leader Fox Sandy 2019-1 dámské 18" ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz