Zobrazit větší

ASTRALPOOL Ultramax Junior - servis u zákazníka

A9:46133 (pro objednávky)

Nové

Popis produktu Ultramax automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Dvě výkonné čerpadla přes jemný filtr...

Více informací:

Výrobce: Aquabot

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 150 040 Kč

Více informací:

ASTRALPOOL Ultramax Junior - servis u zákazníka - Dům a zahrada - Trefa Sport .cz

ASTRALPOOL Ultramax Junior - servis u zákazníka


Popis produktu
Ultramax automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Dvě výkonné čerpadla přes jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltrují 37 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů. Čistící kartáče setřou plochu 720 m2 z;a hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. betonové, plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. Robot Ultramax Junior je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s LCD displejem a patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu.


Technické údaje
-délka plovoucího kabelu 36 m -rychlost pohybu 17,2 m/min (1030 m/h) -čistící rychlost 720 m2/hod. -přefiltrovaný objem vody 37 m3/hod. -opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů -programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART -doba čistícího cyklu 3 h, 5 h , 7h nebo 9 hodin -dálkové ovládání řízení a funkcí řídící jednotky -primární napětí 230V / 50Hz -sekundární napětí 24V, 2 hnací motory i motor pumpy bez kartáčků -maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C -skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření -dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží ASTRALPOOL Ultramax Junior - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz