Zobrazit větší

Aquabot VIVA Top Access - servis u zákazníka

A9:46130 (pro objednávky)

Nové

Popis produktu Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot VIVA je nejvyšší model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 120 m2. VIVA...

Více informací:

Výrobce: Aquabot

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 42 899 Kč

Více informací:

Aquabot VIVA Top Access - servis u zákazníka - Dům a zahrada - Trefa Sport .cz

Aquabot VIVA Top Access - servis u zákazníka


Popis produktu
Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot VIVA je nejvyšší model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 120 m2. VIVA automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonné jemné filtry s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů. Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. VIVA vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny. Robot VIVA je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.


Technické údaje
-primární napětí 230V / 50Hz -sekundární napětí 24V -2 hnací motory i motor pumpy bez kartáčků -délka plovoucího kabelu 20 m -doporučeno pro bazény do 120 m2 všech tvarů a povrchů -programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART -doba čistícího cyklu 1 h, 2 h nebo 3 hodiny -dálkové ovládání řízení -filtrační boxy umístěné pro snadnou manipulaci na horní straně vysavače s propustností od 20 mikronů - přefiltrovaný objem vody 17 m3/hod. -maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C -skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření -dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Aquabot VIVA Top Access - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz