Zobrazit větší

Cyklistické válce Elite Arion

8020775014769

A1:38028 (pro objednávky)

Nové

Cyklistické válce Elite Arion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od...

Více informací:

Výrobce: ELITE

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 4 990 Kč

Více informací:

Cyklistické válce Elite Arion - Cyklotrenažéry - Trefa Sport .cz

Cyklistické válce Elite Arion

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Ovládání zátěže: Pouze pomocí převodů na vlastním kole
  • Pro velikost kola: 26-29 "
  • Upnutí kola: Žádné (tréninkový válec)
  • Hmotnost produktu: 7 kg


Cyklistické válce Elite Arion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od cyklistických trenažérů musíte udržovat i rovnováhu a jízda se ještě více podobá té na silnici. Kolo také nemusíte na trenažér nijak montovat, stačí nasednout a můžete jet. Válce jsou vyrobeny z hladkého antistatického polymeru, který spolu s bezúdržbovými zapouzdřenými ložisky zajišťuje tichý a hladký chod. Snadnému udržení směru jízdy napomáhá parabolický tvar válců. 

Přední válec lze posunout do 10 poloh a trenažér je tak kompatibilní se širokou škálou horských a silničních kol a různých velikostí rámu. Zátěž si nastavujete pomocí převodů na kole, takže trénink máte plně ve své režii. Rám trenažéru je pevný, ale velmi lehký. Díky nízké hmotnosti a skládací konstrukci tak přenos ani skladování nebude nejmenším problémem. Cyklistické válce Elite Arion jsou skvělou volbou pro udržení kondice, když počasí venku na vyjížďku není zrovna vhodné.Technický popis:


parabolické válce z hladkého antistatického polymeru
bezúdržbová zapouzdřená ložiska zajišťující tichý chod
nastavení předního válce v 10 polohách
lehký, stabilní rám (nylon vyztužený laminátem)
skládací konstrukce pro snadné přenášení a skladování
vhodný pro horská i silniční kola
doporučujeme použití hladkých plášťů
hmotnost: 7 kg

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Cyklotrenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistické válce Elite Arion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz