Zobrazit větší

Cyklistický trenažér Elite Turno

8020775028889

A1:38270 (pro objednávky)

Nové

Cyklistický trenažér Elite Turno je špičkový trenažér, se kterým se na svém kole zapotíte, i když počasí zrovna nepřeje. Zejména v zimě...

Více informací:

Výrobce: ELITE

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 12 900 Kč

Více informací:

Cyklistický trenažér Elite Turno - Cyklotrenažéry - Trefa Sport .cz

Cyklistický trenažér Elite Turno

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Ovládání zátěže: Manuální
  • Max. výška cvičence: Bez omezení
  • Brzdný systém: Hydraulický
  • Hmotnost produktu: 17 kg


Cyklistický trenažér Elite Turno je špičkový trenažér, se kterým se na svém kole zapotíte, i když počasí zrovna nepřeje. Zejména v zimě se tak jedná o skvělého pomocníka k udržení kondice. Trenažér disponuje progresivně hydraulicky brzděnou jednotkou. Čím rychleji šlapete, tím vyšší odpor tekutina vyvíjí. Při rychlosti 40 km/h je výkon 780 W. Díky tomu je trenažér vhodný pro začátečníky i pokročilé, na rozježdění i opravdu intenzivní trénink.

Jízdní kolo jednoduše připevníte po sundání zadního kola z;a kazetu. Tento systém zaručuje 100% přenos energie šlapání a zároveň je jedním z nejtišších na trhu. Ideální je pro horská i silniční kola. Materiál produktu a stavba rámu cyklistického trenažéru Elite Turno zaručuje vysokou stabilitu. Dokáže absorbovat i ty nejsilnější vibrace. Když trenažér zrovna nepoužíváte, snadno jej díky skládací konstrukci přenesete a uskladníte. Elite Turno je vysoce výkonný a přitom prakticky kompaktní cyklotrenažér. Vyniká přímým přenosem energie a fluidním odporem. Má předpoklady stát se vaším perfektním osobním indoor trenérem třeba během zimního období, ale i kdykoli jindy.

Cyklistický trenažér Elite Turno lze díky ANT+ a Bluetooth Smart protokolům propojit s aplikacemi a získat tak cenná tréninková data jako je rychlost, kadence nebo podaný výkon. Nákupem tohoto trenažéru získáte roční předplatné aplikace My E-Training zdarma.Technický popis:


cyklistický trenažér z kvalitní kovové konstrukce
hydraulický brzdný systém
progresivní zátěž dle rychlosti šlapání (780 W při rychlosti 40 km/h)
systém uchycení kola zajišťující 100% přenos energie
velmi tichý chod
kompaktní rozměry 
skládací konstrukce
integrovaná rukojeť pro snadné přenášení
vhodný pro horská i silniční kola
ANT+ a Bluetooth Smart protokol pro propojení s aplikacemi a získání tréninkových dat
roční předplatné k aplikaci My E-Training zdarma (Android / iOS)
hmotnost: 17 kg
kompatibilita: Shimano/SRAM kazety (9/10/11), součástí balení adaptér pro pevnou osu 142 x 12 mm

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Cyklotrenažéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistický trenažér Elite Turno ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz