Zobrazit větší

Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206

8596084039163

A1:12538 (pro objednávky)

Nové

Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206 je profesionálním vybavením do každé posilovny. Kloubí v sobě jak atraktivní design a originalitu, tak...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 32 990 Kč

Více informací:

Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206 - Činky - Trefa Sport .cz

Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: oranžovo-šedá


Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206 je profesionálním vybavením do každé posilovny. Kloubí v sobě jak atraktivní design a originalitu, tak funkčnost. Se svou velkou základnou a vysokou hmotností je vyloučeno převrácení stojanu nebo jeho mechanické poškození, kterému zabraňuje i robustní rám o síle 4 mm. Součástí stojanu je i sada kvalitních chromových činek s hmotnostmi 1-10 kg.

Každá část stojanu je chráněna speciální povrchovou úpravou proti korozi. Použité spojovací šrouby jsou opatřeny plastovou hlavičkou, takže se rez nedostane ani k nim. Díky tomu, že stojan MP-S206 splňuje normu PN-EN 957-4:2007 všeobecně bezpečnostních požadavků a metod, může být používán v tělocvičnách a veřejných i komerčních zařízeních.
Technický popis:


atraktivní design
chromové provedení
robustní konstrukce
stabilní základna
robustní profil
povrch odolný proti korozi
výška: 120 cm
šířka: 74 cm
délka: 54 cm
hmotnost: stojan 37 kg, 110 kg činky
plocha: 0,40 m2
strukturální profil: 80x40x3 mm
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití 

 

Stabilní základna


Stabilita je u stojanů alfou i omegou. Můžeme Vás ujistit, že díky vysoké hmotnosti i nenaloženého stojanu a jeho velké základny zůstane vždy na svém místě.


 

 

 

 

 

Robustní profil

Stěny stojanu jsou ze 4 mm laserem řezaného plechu. Takto silný materiál je raritou u tohoto typu produktu. Použití více materiálu znamená pro nás i pro Vás zaručení dlouhé životnosti.

 

 

 

 

 

 

Chromové činky

Činky byly navrhovány současně se stojanem, takže k sobě perfektně pasují. Důraz ale nebyl kladen nejen na estetiku, ale i zpracování a materiál. Díky chromu, ze kterého jsou vyrobeny neztratí nikdy činky lesk a jsou odolné vůči korozi.

 

 

 

 

 

Atraktivní design

Tento stojan na činky je jasným důkazem toho, že jednoduchý design nemusí být primitivní, a že originální design neznamená automaticky ztrátu funkčnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Činky a příslušenství | Činky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada činek se stojanem Marbo Sport MP-S206 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz