Zobrazit větší

Běžecký pás SOLE Fitness F65 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

795447565839

A9:76939 (pro objednávky)

Nové

Model SOLE F65 má oproti modelu F63 tato vylepšení:širší běžeckou plochusilnější motorvyšší maximální nosnostvětší...

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Objednejte u dodavatele. K expedici k Vám dne: 30.01.2021Cena: 44 500 Kč

Více informací:

Běžecký pás SOLE Fitness F65 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás SOLE Fitness F65 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Model SOLE F65 má oproti modelu F63 tato vylepšení:


širší běžeckou plochu


silnější motor


vyšší maximální nosnost


větší displej


Na běžecký pás SOLE F65 poskytujeme až doživotní záruku na rám a 5 letou záruku na zbývající části.
 Maximální rychlost běžícího pásu je elektronicky omezena až na 20km / h. Běžecký trenažér tak můžete využívat ať už na chůzi, běh nebo sprinty. Kvalitně odpružená běžecká plocha redukuje otřesy až o 40%, oproti běhu na tvrdém podkladu (například asfaltu).
 Nosnost tohoto trenažéru je až 160 kg. Disponuje 6 automatickými a 2 uživatelskými programy. Také nabízí 2 samostatné pulsní programy. Je plně vybaven všemi programy a úpravami, které potřebujete.
 * Letošní novinka - model F65 nyní disponuje už i Bluetooth technologií. Díky ní mohou uživatelé přenést data z tréninků do svého mobilního telefonu. Mohou kontrolovat údaje ze svých tréninků v aplikaci Sole nebo přenést je do jiných kompatibilních fitness aplikací.
 Nejlepší běžecké trenažéry na světě
 Americká značka SOLE FITNESS patří pod mateřskou společnost Dyaco International, majitele značky SPIRIT, SOLE a XTERRA. Tato společnost patří mezi nejprodávanější fitness značku v USA a každoročně vyhrávají ocenění ve všech kategoriích. Například model F85 vyhrál ocenění nejlepší sklopné pás v USA.
 Dokonalý trénink
 Jednoduché sklápění
 Značka SOLE Fitness se pyšní nejlepším sklápěcím systémem běžeckých trenažérů na trhu. Jednoduchý sklápěcí systém Easy Assist Folding Deck Design výrobku disponuje patentovaným hřebenovým řízením s bezpečnostním zámkem Safety Lock Deck, který zajistí běžeckou plochu proti pohybu v případě, že je trenažér ve svislé poloze. Díky této jedinečné funkci můžete plochu uvolnit, odstoupit a plocha se pomalu a bez námahy spustí sama. Easy Assist Folding sklápěcí systém běžecké plochy je pro značku SOLE typický a neuvěřitelně usnadňuje rozkládání běžeckých trenažérů.
 Praktické ovládání
 Tlačítka na regulaci rychlosti a sklonu vestavěné v rukojetích usnadňují používání a umožňují nepřekonatelnou kontrolu nad vašimi tréninky.
 Audio systém
 Trénink se právě stal ještě jednodušším. Tento trenažér totiž disponuje systémem ozvučení, který je kompatibilní s MP3-přehrávači. Audio kabel umožňuje připojení jakéhokoliv zařízení s jack-vstupem a hudbu přehrává přes reproduktory.
 Běžecká plocha s Cushion Flex Whisper Deck systémem
 Díky jedinečnému designu běžecké plochy, který nemá žádný jiný běžecký pás na trhu, je trénink na F65 pohodlný a tichý. Nedávná studie prokázala, že Cushion Flex od SOLE redukuje nárazy až o 40% ve srovnání s během na asfaltu.
 Sklápěcí rám ve tvaru dvojité podkovy
 Tento intuitivní design byl původně navržen pro hotelové trenažéry. Ty musely být co možná nejmobilnější a zároveň poskytovat dostatečné procvičení. Tak z tohoto přenosného designu vznikl svařovaný celo ocelový rám, který je stabilnější než většina nesklápateľných konstrukcí.
Displej
 Konzola trenažéru SOLE usnadňuje a zefektivňuje trénink, což znamená méně rozptylování a lepší výkon. Jasná modrá 7,5 "LCD obrazovka s dostatečně velkou a čitelnou indikací zobrazuje důležité informace o tréninku, jako jsou: tepová frekvence, rychlost, vzdálenost a kalorie. Zobrazuje i panel oznámení - centrum zpráv, které posílá uživateli usměrňující oznámení a upozornění o podrobnostech každého tréninku.
 Samozřejmostí je až 7 rychlých voleb pro rychlost a 7 voleb pro rychlou změnu sklonu.
 Technické informace pro běžecký pás SOLE FITNESS F65
 Běžecké pásy SOLE FITNESS jsou známé po celém světě svou vysokou kvalitní konstrukcí a doživotní zárukou na rám.
 Motor s trvalým výkonem 3,, 25 koní (5,75HP) zaručuje stabilní dávku síly během každé rychlosti a váha uživatele nehraje žádnou roli. Dvouvrstvý běžecký pás zaručuje dlouhou životnost pro aktivní domácí trénink.
 Celkové rozměry běžeckého pásu jsou délka 208 cm, šířka 94 cm a výška 145 cm.
 Snadná montáž běžeckého pásu SOLE FITNESS F65
 Běžecký trenažér od SOLE FITNESS je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v pár jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku.
Záruka na běžecký pás SOLE FITNESS F65:
 Rám: doživotní záruka
 Brzdný systém a elektronika: 5 let
 Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok
 Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
 Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
 Vhodné pro domácí využití max. 3h / den
Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů běžeckého pásu SOLE FITNESS F65:
 


podsvícený 7,5 "LCD displej


zabudovaný ventilátor a reproduktory pro připojení MP3


zabudovaný přijímač pro hrudní pásy


hrudní pás je součástí balení


kvalitní a výkonný motor s konstantní silou 3,25 HP


maximální rychlost: 0,8-20 km / h


nastavitelný sklon běžecké plochy: 0-15%


nadrozměrná běžecká plocha: 150 x 550 cm


běžecká deska o tloušťce: 1 "


běžecký pás s tloušťkou: 2,0 mm


velikost válců: 2,5 "


maximální nosnost: 160 kg


celkový rozměr: 208 x 94 x 145 cm


 Běžecký trenažér má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás SOLE Fitness F65 (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz