Zobrazit větší

Běžecký pás BH Fitness LK6800 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:89864 (pro objednávky)

Nové

Běžecký pás BH Fitness LK6800 je zase o stupínek silnější pás velice oblíbené řady LK. Silný AC motor 5,0HP zajišťuje dostatečný výkon...

Více informací:

Výrobce: BH Fitness

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 130 990 Kč

Více informací:

Běžecký pás BH Fitness LK6800 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás BH Fitness LK6800 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Běžecký pás BH Fitness LK6800 je zase o stupínek silnější pás velice oblíbené řady LK. Silný AC motor 5,0HP zajišťuje dostatečný výkon pro použití ve veřejném provozu. Běžecký pás LK6800 má také HST Phenolic Wax Systém, který zajišťuje snížené nároky na obsluhu stroje, protože tento systém snižuje nároky na mazání a tento pás se nemusí 6 měsíců až jeden rok v závislosti na provozu mazat. Pás je osazen s motorem Green Power Technology, který eliminuje energetické ztráty a maximálně výužívá efektivity motoru. Speciální předsunutý panel s nejpožívanejšími tlačítky zajišťuje snadné a bezpečné ovládání stroje. Tento běžecký pás můžete dostat také se skvělým počítačem SMART FOCUS a jeho označení je LK6800 SMART více pak ZDE. Vlastnosti:

Tichý, spolehlivý 5,0 HP AC motor.. Umožňuje  rychlost mezi 0,8 a 25 km / h při maximálním tichém chodu. Toto zaručuje výkon a dlouhou životnost s minimální spotřebou, díky efektivnějšímu využití energie, což vede k nižší spotřebě z;a stejné výkonnosti.
HST Phenolic Wax System znamená revoluční kombinaci pásu a paluby s fenolickým voskem, zajišťující nízkou údržbu a nároky na mazání, kdy se stroj obejde 6 měsíců až 1 rok bez mazání v závislosti na intenzitě používání a v neposlení řádě šetří energii.
Extra předsunutý ovládací panel pro rychlý, okamžitý přístup k ovládání, kvalitní tlačítka zajišťují dlouhou životnost.
Kontrola rychlosti: digitálně řízený nástroj sloužící k detekci potencionálních problémů.
Monitoring tepové frekvence pomocí integrovaného přijímače signálu z hrudního pásu, hrudní pás (volitelné příslušenství).
Pohyblivý band s tuhým, flexibilním, protiskluzovým, absorpčním povrchem z PVC. Tento povrch je vysoce odolný proti oděru, má velmi dobrou mechanickou pevnost a je odolný proti nárazům, a je také recyklovatelný.
Hliníkové boky s protiskluzovými stupačkami.
Možnost připojení MP3 přehrávače.
Výkonný dvourychlostní ventilátor.
Kolečka pro snadný transport.
Velikost běžecké plochy: 55 x 160 cm
Náklon: 0 - 15%, který však může být navýšen na 17% pomocí volitelného "incline+" kitu.
Maximální uživatelské zatížení: 180 kg
Rozměry produktu: d - 222 cm, š - 93 cm, v - 155 cm
Váha přístroje: 182 kg
Prograsivní systém tlumení: Sytém velice měkkce absorbuje dopad nohy a pak trochu ztvrdne při ohybu nohy a to zamezuje bolestem kloubů během běhu.

Počítač:

Spolehlivý LED monitor 16"
8 přednastavených profilů programů
HRC program řízený pulsem
Manuální program
Fitness test
Uživatelsky definovaný program
Náhodně definovaný program
Odkládací prostor pro mobil
USB port
Ipod conektor
Program nastavení vzdálenosti

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás BH Fitness LK6800 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz