Zobrazit větší

Béžecký pás SPIRIT FITNESS CT850 TFT konzola - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:77092 (pro objednávky)

Nové

Místo toho, abyste se přizpůsobovaly trenažéru, můžete nyní přesunout své vnější tréninky dovnitř. Kromě tohoto prvku nabízí CT850...

Více informací:

Výrobce: Spirit

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 139 900 Kč

Více informací:

Béžecký pás SPIRIT FITNESS CT850 TFT konzola - montáž zdarma, servis u zákazníka - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Béžecký pás SPIRIT FITNESS CT850 TFT konzola - montáž zdarma, servis u zákazníka


Místo toho, abyste se přizpůsobovaly trenažéru, můžete nyní přesunout své vnější tréninky dovnitř. Kromě tohoto prvku nabízí CT850 nadrozměrné širokou běžeckou plochu a zpevněnou konstrukci, které dohromady vytvářejí nejlepší možnou základnu pro vysokou zátěž. Běžecký pás mohou používat osoby s hmotností až 200 kg. Tato konstrukce obsahuje predvoskovanú oboustrannou plochu s 3 palcovými válci a nabízí uživateli dlouhá léta nekompromisní kvality. Ve srovnání s podobnými modely, které stojí minimálně 200 000 Kč, vyčnívá CT850 TFT z řady nejen cenou, ale i kvalitou a výkonem.

PŘEHLED
Klubový běžecký trenažér Spirit Fitness CT850 TFT je multifunkční a vysoce kvalitní běžecký pás, který nabízí příjemný a účinný trénink z;a přijatelnou cenu. Můžete se cítit bezpečně a soustředit se na běh díky nadrozměrné běžecké ploše se šířkou 56 cm a délkou 152 cm. Zároveň nabízí maximální rychlost 20 km / h a sklon až 15%. Rychlost a sklon je možné regulovat na intuitivních rukojetích a pomocí tlačítek rychlé volby. Uživatel je tak vybaven velkým množstvím možností pro intervalové cvičení.
Také disponuje 15,6 "dotykovým displejem pro jednodušší zobrazování, který je vsazen do hlavní konzole a informuje uživatele o důležitých údajích tréninku. Nabízí i možnost 400 m okruhu. Měření pulsu zajišťují senzory vestavěné v rukojetích. Pro zvýšení přesnosti je možné dokoupit hrudní pás a použít jej spolu s přijímačem, který je již zabudován. Díky dvojitým turbo ventilátorem vestavěným v konzole se budete cítit pohodlně a svěže během každého běhu. Díky osazenému audio konektoru můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu přes sluchátka nebo reproduktory. Stačí do portu zapojit zvukové zařízení s nízkým napětím, např. MP3-přehrávač nebo iPod.
VLASTNOSTI


Ultra odolný rám


Extra velká běžecká plocha


Systém Cushion Flex Suspension


Kontrola srdeční frekvence


Praktické ovládáníTlačítka na regulaci rychlosti a sklonu vestavěné v rukojetích usnadňují používání a umožňují nepřekonatelnou kontrolu nad vašimi tréninky.

Audio systém
Trénink se právě stal ještě jednodušším. Tento trenažér totiž disponuje systémem ozvučení, který je kompatibilní s MP3-přehrávači. Audio kabel umožňuje připojení jakéhokoliv zařízení s jack-vstupem a hudbu přehrává přes reproduktory.
Běžecká plocha s Cushion Flex Whisper Deck systémem
Díky jedinečnému designu běžecké plochy, kterou nemá žádný jiný běžecký pás na trhu, je trénink na CT850 TFT pohodlný a tichý. Nedávná studie prokázala, že Cushion Flex od SOLE redukuje nárazy až o 40% ve srovnání s během na asfaltu.

Konzola trenažéru SOLE usnadňuje a zefektivňuje trénink, což znamená méně rozptylování a lepší výkon. Dotyková LCD obrazovka s dostatečně velkou a čitelnou indikací zobrazuje důležité informace o tréninku, jako jsou: tepová frekvence, rychlost, vzdálenost a kalorie. Zobrazuje i panel oznámení - centrum zpráv, které posílá uživateli usměrňující oznámení a upozornění o podrobnostech každého tréninku. Konzola obsahuje: TV Tuner w / Coaxial nebo HDMI Input, Wi-Fi 802x11 b / g / n nebo síťové připojení, 3,5 mm jack, Bluetooth 4.0 a USB service port.
PROGRAMY:

Manual, Interval, 5k, 10k, Calorie, Hill, Fat Burn, Cardio, Gerkin Protocol Fit Test, 6 Readiness Tests (Army, Navy, AirForce, Marines, Coast Guard, PEB), 2 tepové programy a uživatelský program
Snadná montáž běžeckého pásu SPIRIT FITNESS CT850 TFT
Běžecký trenažér od SPIRIT FITNESS je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v pár jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku.

Záruka na běžecký pás SPIRIT FITNESS CT850 TFT:


Rám: doživotní záruka


Brzdný systém a elektronika: 5 let


Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok


Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy


Vhodné pro intenzivní domácí nebo klubové využití max. 4h / den


Klubové využití: záruka 1 rok


Rychlý přehled nejdůležitějších parametrů běžeckého pásu SPIRIT FITNESS CT850 TFT:


dotykový 15,6 "LCD displej


zabudovaný ventilátor a reproduktory pro připojení MP3


zabudovaný přijímač pro hrudní pásy


kvalitní a výkonný motor s trvalým výkonem 4,0 HP


maximální rychlost: 0,8-20 km / h


nastavitelný sklon běžecké plochy: 0-15%


nadrozměrná běžecká plocha: 152 x 56 cm


běžecká deska o tloušťce: 1 "


běžecký pás s tloušťkou: 2,5 mm


velikost válců: 3 "


maximální nosnost: 200 kg


celkový rozměr: 214 x 90 x 145 cm


nesklápateľný rám - odolnější konstrukce


Běžecký trenažér má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně.
Technické parametryvýkon motoru
4.0 HP/8 HP


Měření tepu
pomocí zabudovaných měřičů + hrudním pásem (volitelné příslušenství)


Výška produktu
145 cm


Šířka
90 cm


Délka
214 cm


Celkový rozměr
214 x 90 x 145 cm


Rozměr běžecké plochy
152 x 56 cm


Nosnost produktu
200 kg


Hmotnost produktu
185 kg


Norma
SC


Maximální rychlost
0,8-20 km/h


Přijímač pro hrudní pás
áno


Přednastavené programy
8


Celkový počet programů
12

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Béžecký pás SPIRIT FITNESS CT850 TFT konzola - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz