Zobrazit větší

Běžecký pás elektrický HMS BE4502

5907695537734

A50:813103 (pro objednávky)

Nové

Trenažér HMS BE4502 je běžecký pás spadající do kategorie H a je tedy vhodný do domácností.Běžecká plocha o rozměrech 48 x 133 cm je...

Více informací:

Výrobce: HMS

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 27 499 Kč

Více informací:

Běžecký pás elektrický HMS BE4502 - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás elektrický HMS BE4502

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Trenažér HMS BE4502 je běžecký pás spadající do kategorie H a je tedy vhodný do domácností.

Běžecká plocha o rozměrech 48 x 133 cm je umístěná na konstrukci, která je od hlavního rámu odpružená pomocí 8-mi gumových válečků. Systém odpružení zajišťuje pohodlí během tréninku a výrazně snižuje zatěžování kloubů.

Rychlost běhounu je plynule nastavitelná v rozsahu 1 - 18 km/h. Pás BE4502 je tak vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé běžce. Pro opravdu náročný trénink je trenažér vybaven elektronickou regulací náklonu v rozsahu 0 - 18° a lze jej plynule nastavit pomocí tlačítek na ovládacím panelu.

Ovládací konzole je vybavena 2-mi madly pro rychlý úchop s elektrodami pro měření tepové frekvence a tlačítky pro změnu rychlosti a úhlu, klávesnicí, monitorem, reproduktory, 3,5 mm konektorem pro poslech hudby a USB konektorem pro nabíjení mobilního zařízení.

Klávesnice je vybavena tlačítky Start, Stop, Mute, dvojicí tlačítek pro změnu hlasitosti přehrávané hudby, dvojicí tlačítek pro nastavení rychlosti běhounu.

Počítač trenažéru BE4502 je vybaven WiFi modulem a 15,6" monitorem, který je vybaven systémem Android, zobrazuje veškeré informace (čas tréninku, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, puls, Body Fat). Během tréninku můžete využívat možnost předinstalovaných aplikací, jako například YouTube a výsledky svého běhu můžete přímo sdílet na sociální sítě. Pro trénink je k dispozici 25 pevných a 7 uživatelsky definovaných programů. Řídící jednotka automaticky upravuje rychlost běhounu a úhel plochy podle průběhu jednotlivých programů.
Parametry:

Počet tréninkových programů: 25 + 7
Motor: 3 HP standartní
Rychlost: od 1 do 18 km/h
Sklon plochy: od 0° do 18°
Běžecká plocha: 48 x 133 cm
Antiskluzový běžecký pás
Bezpečnostní pojistka
15,6" monitor se systémem Android
3,5 mm konektor pro poslech hudby
USB konektor pro nabíjení zařízení
WiFi modul
Systém odpružení
Možnost zvednutí běžecké plochy
Transportní kolečka
Rozměr trenažéru:

délka: 110 cm
šířka: 84 cm
výška: 147 cm

Síťové napájení: 230V
Hmotnost produktu: 87 kg
Maximální zatížení: 140 kg

Funkce počítače

Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spalené kalorie
Tepová frekvence
Body Fat

Upozornění:

Certifikát, norma: CE, H (určeno pro domácí použití)
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás elektrický HMS BE4502 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz