Zobrazit větší

Běžecký pás HS-3200LB Estima

A43:48786 (pro objednávky)

Nové

Běžecký pás HS-3200LB EstimaModerní model běžeckého pásu HS-3200LB Estima je zařízení, které Vám pomůže zůstat fit, aniž byste museli...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 22 390 Kč

Více informací:

Běžecký pás HS-3200LB Estima - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Běžecký pás HS-3200LB Estima


Běžecký pás HS-3200LB Estima


Moderní model běžeckého pásu HS-3200LB Estima je zařízení, které Vám pomůže zůstat fit, aniž byste museli vyjít z domu. Model Estima je vybavena motorem s výkonem 3,5 HP. Díky tak vysokému výkonu motoru je běžecký pás odolný a umožňuje i velmi intenzivní trénink až do rychlosti 20 km / h.

Model Estima je také zárukou úspory místa. Běžecké pásy můžete velmi snadno složit do svislé polohy. Transportní kolečka  umožňují snadné přesunutí zařízení na jakékoli místo. Snímače měření pulsu umístěny na rukojetích Vám umožňují sledovat puls během tréninku. Telemetrický pás připevněn k běžeckému pásu Vám kromě toho umožňuje ovládat puls, aniž byste museli držet snímače pulsu umístěny na rukojetích, což Vám dává možnost maximálně pohodlného běhu. Běžecký plocha modelu Estima má velikost 50/140 cm.

Běžecký pás Estima zahrnuje čitelný, tréninkový počítač vybaven 15 tréninkovými programy, měřením tělesného tuku a programu HRC (řízený prací srdce). Vstup USB Vám umožňuje připojit mobilní zařízení a připojit jej k zařízení přes Bluetooth. Na obohacení svých denních tréninků můžete používat kompatibilní mobilní aplikaci FITSHOW (bezplatná aplikace), která nabízí další tréninkové programy a také můžete uložit svůj tréninkový pokrok.

 

Technické údaje:


Producent: Hop-sport
Model: HS-3200LB Estima
Motor: DC 3,5HP
Rychlost: 1-20 km / h
Nosnost: 150 kg
Rozměry produktu běžecké plochy: 50/140 cm
Rozměry produktu zařízení: rozložené - 171 / 83,9 / 128,2 cm, složené - 105,5 / 83,9 / 145 cm
Hmotnost produktu zařízení: 74 kg
USB: Ano
Bluetooth: Ano
Tréninkové programy: 15
Napájení: 220V
Nastavení sklonu: automatické, 15%
Transportní kolečka: Ano


Pozor! Návod k použití tohoto zařízení odesíláme ve formě PDF na e-mailovou adresu zákazníka!

Při nákupu v našem obchodě získáváte:


záruku (24 měsíců)
doklad o nákupu
rychlé doručení

Kategorie sportovního zboží: Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecký pás HS-3200LB Estima ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz