Zobrazit větší

Tréninkové schody HMS Premium ST01

5907695536096

A41:986437 (pro objednávky)

Nové

Tréninkové schody HMS Premium ST01 spadají do kategorie Semi Commercial a jsou tak vhodné jak pro domácí trénink, tak do hotelových posiloven a...

Více informací:

Výrobce: HMS PREMIUM

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 154 999 Kč

Více informací:

Tréninkové schody HMS Premium ST01 - Běžecké pásy - Trefa Sport .cz

Tréninkové schody HMS Premium ST01

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost rámu: 19,5"


Tréninkové schody HMS Premium ST01 spadají do kategorie Semi Commercial a jsou tak vhodné jak pro domácí trénink, tak do hotelových posiloven a soukromých klubů.
Stoupání do schodů je jedním z nejúčinějších kardio tréninků, zapojuje více svalových skupin než kterýkoliv jiný druh trenažéru a napomáhá k rychlému zlepšení fyzické kondice a s tím související výdrže. Navíc se při tréninku rychle zahřejete a rychleji se tak dostaví efek spalování tukových tkání.
Výstupem po ST01 zapojíte převážně svalstvo nohou (čtyřhlavý a dvouhlavý sval, velký a malý gluteus, lýtka), ale také břicho a záda, která během pohybu stabilizují celé tělo.
Trenažér je vybaven přehledným LED displejem, který během tréninku zobrazuje všechny údaje přehledně a čitelně. Pod displejem nalezneme 2 reproduktory, které reprodukují z hudbu přehrávanou z USB Flash disku a nebo z připojeného linkového vstupu (3,5 mm Jack). Když se posuneme o kousek níže, tak zde nalezneme poličku s výkrojem pro odložení láhve a ovládací prvky, které jsou pro maximální pohodlí spolu s elektrodami pro měření tepu umístěny také na madlech. Na levém madle najdeme tlačítka pro spuštění a zastavení pohybu schodů, zatímco na levém madle jsou tlačítka pro regulaci rychlosti.


Parametry:

Výkon motoru: 2,0 HP
Rychlost: 14 - 140 schodů z;a minutu / 10 stupňů nastavení
Displej: LED
Počet programů: 36 vestavěných + 1 uživatelský
Funkce: Kroky, tep, rychlost, čas, počet pater
Vstupy: USB, Audio-In
Reproduktory
Počet schodů celkem: 8
Počet aktivních schodů: 3
Sklon: 38°
Rozměr jednoho schodu: 55 x 24 x 18 cm
Rozměry produktu: 147 x 81 x 256 cm
Hmotnost produktu: 175 kg
Nosnost: 160 kg
Transportní kolečka

Upozornění:

Užití: Semicommercial
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Běžecké pásy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tréninkové schody HMS Premium ST01 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz