Zobrazit větší

Bazén Intex 26374 Ultra obdélníkový s konstrukcí 975 x 488 x 132 cm

A43:33498 (pro objednávky)

Nové

BAZÉN 26374 INTEX ULTRA FRAME 975 X 488 X 132 CM S ČERPADLEM + SCHŮDKY + KRYTEM + PODLOŽKOULinka Ultra Frame byla zaměřena na náročné...

Více informací:

Výrobce: Intex

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 42 210 Kč

Více informací:

Bazén Intex 26374 Ultra obdélníkový s konstrukcí 975 x 488 x 132 cm - Bazény - Trefa Sport .cz

Bazén Intex 26374 Ultra obdélníkový s konstrukcí 975 x 488 x 132 cm


BAZÉN 26374 INTEX ULTRA FRAME 975 X 488 X 132 CM S ČERPADLEM + SCHŮDKY + KRYTEM + PODLOŽKOU

Linka Ultra Frame byla zaměřena na náročné zákazníky, kteří oceňují nejlepší provedení a trvanlivost. Odolný kovový rám v kombinaci s extrémně jednoduchým systémem montáže zajišťuje komfort a bezpečnost. Pouze u nás bazény z této série obsahují širokou škálu příslušenství, z;a které vám nevzniknou další náklady. Pro zajištění co nejefektivnější filtrace, hygieny a pohodlí v sadě najdete filtrační pískové čerpadlo nejvyšší kvality.

Pískové čerpadlo Intex Krystal Clear je nejúčinnějším řešením pro udržení čisté vody v bazénu a zajištění jeho maximální čistoty (čerpadlo také odpovídá z;a šíření bazénových chemikálií, umístěním do pohybu vody v bazénu). Pískové čerpadlo jako filtrační prvek může používat křemenný písek nebo skelný štěrkopísek. Antikorozní nádrž byla vyrobena z pevného materiálu, čerpadlo má také vestavěný časovač (pro automatické nastavení pracovního cyklu čerpadla), koš pro sběr nečistot a manometr (pro odečet stupně znečištění filtrační vložky).

Provoz čerpadla je řízen šestistupňovým ventilem, který má následující funkce: filtrování, oplachování, mytí, recirkulaci, vypouštění a vypínání. Odpadní a přívodní trubky jsou součástí dodávky, uchycení na  matice 38 mm. Podrobné pokyny naleznete v přiloženém návodu k čerpadlu.

Bazény Intex Ultra Frame Rectangular jsou premium modely, bazény jsou osmiúhelníkového tvaru, konstrukce rámu je jiná než u klasických bazénů s konstrukcí, což usnadňuje rozložení a dodává dodatečnou pevnost. Většina bazénů tohoto typu obsahuje další příslušenství v sadě. V této premium kategorii jsou zastoupeny největší a nejhlubší modely Intex.

Vyrobeny z odolného třívrstvého odolného materiálu, poskytují uživatelům více prostoru pro plavání. Konstrukční prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli nejvyšší kvality. Také tyto bazény nevyžadují žádné nástroje a můžete je snadno rozestavit. Všechny nosníky a T-spojky jsou navzájem spojeny kolíky nebo pružinovými zátkami.

Modely Intex Ultra Frame Rectangular Pool bazénů Intex jsou tou nejlepší volbou ceny do velikosti, široký rozsah rozměrů vám umožní využít bazén aby se naučit plavat nebo pro relaxaci ve vodě celé rodiny.  Spolu s bazénem dostanete bezpečnostní schůdky s demontovatelnými stupni, takže si můžete být jisti, že se vaše dítě nedostane do bazénu bez dozoru. Schůdky splňují nejnovější bezpečnostní normy Evropské unie.

Inovativní hydraulický systém HydroAerationTechnology zajistí provzdušňování a cirkulaci vody v celém bazénu. Malé částice ve vodě se shromažďují a usazují na dně bazénu během procesu provzdušňování, což usnadňuje filtraci a odstraňování usazenin pomocí filtračního systému. Vylepšená filtrace a cirkulace způsobují, že voda v bazénu je lépe očištěna od samého dna, nejen na povrchu.

Namíchání vzduchu s vodou způsobuje proces provzdušňování, což působí oxidaci železa a manganu, která zabraňuje barvení vody. Cirkulace vody v bazénu je viditelná pouhým okem. Bylo už prokázáno, že záporné ionty zlepšují čerstvost vzduchu kolem bazénu, protože odstraňují znečištění a volné radikály, které ovlivňují kvalitu ovzduší. Záporné ionty, nasycené mikroorganismy, padají na zem, místo toho, aby trefovaly k našim plicím.

Bazén Intex 26374:


Typ: s konstrukcí
Rozměry produktu: 975 x 488 x 132 cm
Hmotnost produktu zařízení: 252 kg
Záruka: 2 roky
Čerpadlo: ANO
Oboustranné schůdky: ANO
Podložka: ANO
Krycí plachta: ANO
Naplnění vodou: 90%
Kapacita: 54368 L
Doba montáže: 90 min


FILTRAČNÍ ČERPADLO: 28648


Napětí: 220-240 V
Frekvence: 50/60 Hz
Maximální teplota vody: 35 stupňů C
Průtok(výkon): 2800 gal (10500 litrů/hodinu)
Ukazatel tlaku: Ano
Ventil: 6-stupňový
Koš na nečistoty: Ano
Časovač: Ano
Výkon motoru: 0,6 HP (450 W)
Kapacita nádrže: štěrkopísek 25kg / písek 35kg 
Průměr nádrže: 36 cm
Hmotnost produktu čerpadla: 23,2kg
Sada obsahuje:
bazén
čerpadlo
krycí plachtu
podložku
schůdky


Navíc zdarma:


Matrace na plavání Intex 59720
Vanička pro čištění nohou Intex 29080 
Sada na čištění Intex 28002
Skimmer Intex 28000
Písek pro čerpadlo Intex 29058

Kategorie sportovního zboží: Bazény


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bazén Intex 26374 Ultra obdélníkový s konstrukcí 975 x 488 x 132 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz