Zobrazit větší

Dolphin S200

A50:799663 (pro objednávky)

Nové

Automatický vysavač Dolphin S200  Automatický bazénový vysavač Dolphin S200 je vhodný do bazénů o délce do 12 m. Čistí dno, stěny...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 31 490 Kč

Více informací:

Dolphin S200 - Bazénové vysavače - Trefa Sport .cz

Dolphin S200

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Automatický vysavač Dolphin S200
 

Automatický bazénový vysavač Dolphin S200 je vhodný do bazénů o délce do 12 m. Čistí dno, stěny bazénu i hladinovou linku. Velkou výhodou je dvojitá filtrace - hrubý filtr zachytí největší nečistoty a jemný filtr dokonale přefiltruje vodu. Má jednoduchou údržbu, nízkou hmotnost, dvojí filtrační koš, který je navíc přístupný z horní strany.

Bazénový vysavač Dolphin S200 je vybaven filtračním košem, přičemž je možné měnit jeho filtrační schopnost. Jednoduše tak přizpůsobíte filtraci robota dle aktuálního znečištění vašeho bazénu. Hrubší filtrační vložky o síle 100 mikronů zachytí větší nečistoty, jako třeba listí. Jemné o síle 20 mikronů si zas poradí s řasy a bakteriemi.
Údržba je opravdu velice jednoduchá. Vrchní přístup k filtračnímu koši umožňuje jeho pohodlné vyjmutí. Pak jej stačí propláchnout čistou vodou. Pro dokonalejší vyčištění lze od koše oddělit filtrační vložky (stejně jako když je budete měnit).
Dolphin S200 čistí dno, stěny i vodní linku bazénu. Setře nečistoty a profiltruje vodu rychlostí 17m³/hod. Na pohyb po stěnách používá patentovaný systém pohybu PowerStream, který vytváří přítlak k povrchu bazénu a napomáhá posunu robota směrem vzhůru a také do požadované strany. Díky tomu dokáže kompletně pokrýt všechny typy povrchů bazénů, jako fólie, laminát, keramika, beton, nerez, a další.

Technické parametry:

šířka čistící plochy: 400mm
Přefiltrovaný objem vody: 17 m3/hod.
Hmotnost produktu bez kabelu : 8 kg
Primární napětí : 230/50V/Hz
Sekundární napětí: 29 V DC
Délka kabelu : 18 m
Optimální pracovní teplota vody : 18-32°C
Doba čistícího cyklu : 2 hod.
Filtrační schopnost : 20/100 mikronů
Počet kartáčů / z toho aktivní  2 / 1
Dodáváno bez vozíku 

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Bazénové vysavače


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dolphin S200 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz