Zobrazit větší

Lovecký dalekohled STEINER-OPTIK® Nighthunter XP 8x 44

4015649528101

A34:10683 (pro objednávky)

Nové

STEINER-OPTIK GmbH je německá společnost, kterou v roce 1947 založil Karl Steiner a dnes je největším výrobcem...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 28 119 Kč

Více informací:

Lovecký dalekohled STEINER-OPTIK® Nighthunter XP 8x 44 - Doprodaný výprodej - Trefa Sport .cz

Lovecký dalekohled STEINER-OPTIK® Nighthunter XP 8x 44


STEINER-OPTIK GmbH je německá společnost, kterou v roce 1947 založil Karl Steiner a dnes je největším výrobcem originálních taktických dalekohledů na světě. Její produkty používají vládní, policejní a vojenské jednotky ve více než 70 zemích světa. Tito zákazníci důvěřují dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby vysoce kvalitních a precizních výrobků. Společnost dodala již 72 000 vojenských binokulárních dalekohledů jen americké armádě. Díky zkušenostem z výroby a díky terénem prověřeným kvalitám společnost u svých dalakohledů garantuje nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Firma je také lídrem v oblasti dalekohledů s integrovaným zaměřovačem / vyhledavačem směru. Důležitá síla firmy spočívá také v kvalitním poprodejním servisu výrobků a v logistické podpoře.
Nighthunter XP 8x 44 je velmi kvalitní dalekohled Steiner-optik®, ideální na lov a pozorování zvěře. Jde o top model od této firmy a absolutní novinku na trhu. Vynikající optika, špičková transmise světla a široké zorné pole – to vše vyvolalo obrovský úspěch u odborné veřejnosti. Optika tohoto binokuláru poskytuje exaktní, jasný a přesný obraz. Povrch umožňuje vynikající ergonomické a jisté držení dalekohledu z;a každých podmínek. S tímto dalekohledem získáte až o 1/4 větší plochu výstupní čočky než mají srovnatelné konkurenční produkty. S přístrojem je jednoduchá a pohodlná manipulace. Nové a nesrovnatelně pohodlnější je pozorování komfortním systémem vyvážení vyvinutým firmou Steiner-optik®, složený z ergonomického polštářku pro palce, otočných očních krytek a rychlého zaostřování na blízko. Elegantní brašna a řemen jsou součástí dodávky.
Technické parametry:
Zvětšení: 8x.
Průměr objektivu: 44 mm.
Zorné pole na 1 000 m: 130 m.
Luminozita*: 30,25.
Twilight faktor*: 19.
Rozměry produktu: 12,6 cm x 18,8 cm x 6,5 cm.
Hmotnost produktu: 834 g.
Průměr výstupní pupily: 5,5 mm.
Zaostřovací systém: Fast-Close-Focus.
Minimální ostřící vzdálenost: 2 m.
Provozní teplota: od -40°C do 80°C.
Voděodolné provedení: vodotěsnost do 5 m.
Barevné provedení: černá.
Další:


vysoké rozlišeníochrana čoček Nano-Protection® - ochrana proti vodě a proti prachuochrana před bočním světlem Twist-up eyecupsúprava pogumováním NBR-Longlifekryt objektivuochranný kryt proti deštineoprénový pásek na krkpouzdro součástí dodávky


* luminozita / “svítivost“; twilight faktor - čím je tento faktor vyšší, tím jasnější je obraz, například ve zhoršených světelných podmínkách.

Kategorie sportovního zboží: Doprodaný výprodej


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Lovecký dalekohled STEINER-OPTIK® Nighthunter XP 8x 44 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz