Zobrazit větší

Dalekohled Vixen 16-40 x 80 BCF-Zoom

A34:10525 (pro objednávky)

Nové

Vixen Europe GmbH byla založena v roce 2003 jako dceřiná společnost Vixen Co, Ltd. Vedle obecné distribuce produktů Vixen® v...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 37 598 Kč

Více informací:

Dalekohled Vixen 16-40 x 80 BCF-Zoom - Doprodaný výprodej - Trefa Sport .cz

Dalekohled Vixen 16-40 x 80 BCF-Zoom


Vixen Europe GmbH byla založena v roce 2003 jako dceřiná společnost Vixen Co, Ltd. Vedle obecné distribuce produktů Vixen® v Německu, Rakousku a Lucembursku Vixen Europe GmbH spravuje také další distributory v Evropě. Cílem Vixen Europe GmbH je intenzivnější podpora zákazníků na místním trhu. Skupina Vixen® má dlouhou tradici v oblasti výroby a distribuce optických přístrojů, v říjnu 2009 oslavila 60 let od svého založení. Je to výrobce velmi kvalitních optických zařízení, jako jsou astronomické dalekohledy, monokuláry, binokuláry a mikroskopy.
Po mnoho let Vixen® využívá své know-how k vytváření výkonných a kvalitních dalekohledů pro náročné pozorovatele. Nová řada Ark je dalším krokem rozvoje a následovníkem velkých dalekohledů řady Giant.
Parametry:
Zvětšení: 16 – 40x.
Průměr objektivu / přední čočky: 80 mm.
Zorné pole na 1 000 m: 45 m.
Zorný úhel: 2,6 °.
Průměr výstupní pupily: 5 mm.
Rozměry produktu: 33 cm x 22,8 cm.
Hmotnost produktu: 2 450 g.
Minimální ostřící vzdálenost: 24 m.
Světelnost: 25.
Optika: hranoly BaK4.
Další:


adaptér na stativvodotěsné provedeníantireflexní vrstvy FMC

Kategorie sportovního zboží: Doprodaný výprodej


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dalekohled Vixen 16-40 x 80 BCF-Zoom ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz