Zobrazit větší

Vázání Salomon SNS Pilot Equipe Skate

8069482428124

A22:OBCH-1000 (pro objednávky)

Nové

Maximální přenos síly, nízká hmotnost a kontrola pohybu definují SNS Pilot Equipe Skate vázání. Dvě osy a pevné ocelové spojení zajišťuje...

Více informací:

Výrobce: Salomon

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 499 Kč

Více informací:

Vázání Salomon SNS Pilot Equipe Skate - Běžecké vázání - Trefa Sport .cz

Vázání Salomon SNS Pilot Equipe Skate

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Typ: SNS
  • Technika: Skate
  • servislyzi: servislyzitreti


Maximální přenos síly, nízká hmotnost a kontrola pohybu definují SNS Pilot Equipe Skate vázání. Dvě osy a pevné ocelové spojení zajišťuje maximální torzní pevnost pro plnou kontrolu a přenos síly. TECHNOLOGIE:Nazouvací systém - manuální - lehké a precizní připnutí. Vodící lišta - po celé délce boty - perfektní ovládání lyže, pata nevystoupí z vodící lišty. FLEX 115 - Skatová tuhost pro závodníky. Underfoot Technology: RS 10 SNS®PILOT®  2 osy s pružnou spojnicí - 2 osy pro větší kontrolu lyží a torzní stabilitu,pružné a měkké spojení pro odraz v plné délce, poskytuje lepší a delší odraz.  BEZFLEXOROVÉ - žádný tlak na prsty nohou v přední části obuvi zaručuje nejvyšší možný komfort lyžování.  BOD OTÁČENÍ POSUNUTÝ DOZADU - Pozice přední osy posunuta o 1 cm z;a prsty pro přirozený návrat přední části chodidla, lepší ovládání a přenos síly.


Hmotnost produktu: 320gr/párKategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Zimní sporty | Běžecké lyžování | Běžecké vázání


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vázání Salomon SNS Pilot Equipe Skate ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz