Zobrazit větší

Fitness schody inSPORTline ProfiStair - Záruka 10 let + Servis u zákazníka

8596084063854

A1:23096 (pro objednávky)

Nové

Fitness schody inSPORTline ProfiStair představují profesionální kardio zařízení pro posílení a tvarování stehen a hýždí. Zároveň slouží...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 159 990 Kč

Více informací:

Fitness schody inSPORTline ProfiStair - Záruka 10 let + Servis u zákazníka - Fitness schody - Trefa Sport .cz

Fitness schody inSPORTline ProfiStair - Záruka 10 let + Servis u zákazníka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: modrá


Fitness schody inSPORTline ProfiStair představují profesionální kardio zařízení pro posílení a tvarování stehen a hýždí. Zároveň slouží i k výraznému zlepšení kondice. Tato alternativa stacionárního stepperu se vyznačuje velmi vysokou robustností a odolností, především kvůli zpevněnému rámu a celkové hmotnosti 231 kg. Spolehlivý AC motor zajišťuje bezproblémový chod a dlouhou životnost. Díky tomu hravě zvládne nepřetržitou zátěž s uživateli do hmotnosti až 180 kg. O bezpečnost se starají postranní madla po celé délce trenažeru, bezpečnostní brzda a protiskluzová úprava samotných schodů. Systém aretačních šroubů pro vyrovnání nerovností podlahy, dva stojany na lahev, 4 transportní kolečka, knižní či tabletový stojánek a větrák jsou samozřejmou součástí. Veškerá nastavení včetně rychlosti jsou řízena elektronicky. Rychlost schodů je udávána v počtu schodů z;a minutu a pohybuje se od 20 do 140 schodů/min. Uživatel si přitom může vybrat z 20 úrovní zátěže. Výška produktu jednoho schodu činí pevných 19 cm, šířka 53 cm a hloubka dostatečných 24,6 cm.

Fitness schody inSPORTline ProfiStair disponují přehledným displejem s intuitivním ovládáním, který zobrazuje všechny informace o cvičení. Tyto údaje zahrnují úroveň cvičení, spálené kalorie, čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci a grafický diagram zátěže. Tepová frekvence je snímána buď zabudovanými snímači nebo hrudním pásem. Uživatel si může vybrat celkem z 10 programů. Mezi ně patří rychlý start, 3 cílové programy (čas, vzdálenost, kalorie), 2 programy dle tepové frekvence (TF - úroveň TF, interval TF), náhodný program, úrovňový a rychlostní intervalový program. Manuální program je samozřejmostí. Součástí ovládacího panelu je rovněž dobíjecí USB slot.
 

Klíčové vlastnosti:


profesionální alternativa stepperu
simulace chůze do schodů s širokým rozsahem intenzity zátěže
velmi robustní konstrukce a spolehlivý AC motor
postranní madla pro dopomoc a vyšší bezpečnost
protiskluzová úprava schodů
přehledný podsvícený displej s intuitivním ovládáním
Cardio neboli HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
počítač zobrazuje: úroveň cvičení, spálené kalorie, čas, vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, diagram zátěže
Technický popis:
Nosnost
180 kg


Minimální počet schodů
3


Počet stupňů zátěže
20


Počet programů
10


Rychlost
20 - 140 schodů/min.


Výška produktu schodu
19 cm


Hloubka schodu
24,6 cm


Šířka schodů
53 cm


Přijímač hrudního pásu
ano


Hrudní pás součástí balení
ne


Držák na lahev
ano


Transportní kolečka
ano


Rozměry produktu
v214 cm x š100 cm x d156 cm


Hmotnost produktu
231 kg


Motor
2.0 AC


Napájení
220-240V


Kategorie
S (dle EN957)


Použití
komerční, klubové, domácí

Kategorie sportovního zboží: Fitness | Trenažéry | Fitness schody


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Fitness schody inSPORTline ProfiStair - Záruka 10 let + Servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz