Zobrazit větší

Solárium Hapro Innergize HP 8580 White

8712232912434

A1:36488 (pro objednávky)

Nové

Solárium Hapro Innergize HP 8580 je luxusní solárium s jedinečným designem a spoustou zajímavých funkcí. Kombinuje infračervené záření s...

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 55 390 Kč

Více informací:

Solárium Hapro Innergize HP 8580 White - Solária - Trefa Sport .cz

Solárium Hapro Innergize HP 8580 White

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Příchuť: malina


Solárium Hapro Innergize HP 8580 je luxusní solárium s jedinečným designem a spoustou zajímavých funkcí. Kombinuje infračervené záření s jemným a vyváženým UV zářením. Díky vychytané konstrukci se v pohodlí své postele můžete slunit, kdy se vám zachce. Stačí ho několika rychlými pohyby jednoduše složit, nastavit vzdálenost od těla, přisunout k posteli a už jen relaxovat. Po dokončení opalování ho opět během 10 vteřin jednoduše složíte a umístíte například pod postel, jelikož ve složeném stavu není o mnoho větší než sportovní taška. K opalování budete samozřejmě potřebovat mimo jiné i ochranné brýle - ty najdete v balení zdarma a hned dvakrát!
Krásné opálení i uvolnění po fyzickém výkonu

Infračervené záření zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly, pomáhá při bolesti kloubů, odstraňuje stres a podporuje regeneraci po fyzické námaze. UV záření vám zajistí krásné opálení a spouští přirozenou tvorbu vitamínu D. 
Udržte si správnou vzdálenost

Vestavěný vysunovací metr pro určení vzdálenosti mezi vámi a soláriem vám pomůže zvolit optimální opalovací odstup dle doporučení v uživatelské příručce.
Hlídá z;a vás čas a zaznamená počet opalování

Díky digitálnímu časovači si snadno nastavíte dobu opalování, takže se již nemusíte bát případného spálení. Kromě toho dokáže díky uživatelské paměti sledovat a zaznamenávat počet jednotlivých opalování, takže budete mít solárium neustále pod kontrolou.
Příjemná vůně

Užijte si při opalování i svěžího vzduchu! Díky integrovanému osvěžovači si můžete solárium provonět, a to hned 3 různými vůněmi! Na výběr je Green Oasis (zelená oáza), Summer Blue (letní modř) nebo Orange Valley (pomerančové údolí).

Klíčové vlastnosti:


jednostranné domácí solárium
stylové jednolitý design
snadná montáž i umístění
digitální časovač
integrovaný svinovací metr
infračervené světlo + UV záření s možností vypnutí
vysoce kvalitní opalovací žárovky
funkce osvěžování vzduchu
2 páry ochranných brýlí součástí balení
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
určeno pro domácí použití


Technický popis:
trubice (žárovky)
20 x 300W - HPA + 2 x 1100W - IR


reflektor
parabolický s výbojkou


výbojka pro opalování obličeje
ano


výkon
2,2 kW


analogový časovač
ne


digitální časovač
ano


ochranné brýle
2 páry


aroma
ano


audio/MP3
ne


hmotnost
19,2 kg

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Solária


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Solárium Hapro Innergize HP 8580 White ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz