Zobrazit větší

Solárium Hapro Topaz 24/1 C

A1:36492 (pro objednávky)

Nové

Hapro Topaz 24/1 C je multifunkční domácí solárko, se kterým si můžete celý rok udržovat krásné opálení, a to i se zaměřením na...

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 75 990 Kč

Více informací:

Solárium Hapro Topaz 24/1 C - Solária - Trefa Sport .cz

Solárium Hapro Topaz 24/1 C

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Příchuť: malina


Hapro Topaz 24/1 C je multifunkční domácí solárko, se kterým si můžete celý rok udržovat krásné opálení, a to i se zaměřením na obličej! Postará se o to 20 klasických opalovacích žárovek rozprostřených po obou stranách solária a pak také 4 obličejové výbojky, které pečují zvlášť o obličej. Při opalování se ani nemusíte otáčet – stačí se pohodlně uvelebit a představit si, že ležíte někde na pláži! Žárovky jsou navíc pokryty akrylovou fólií, která dobře vede UV záření. Jejich působení dále umocňuje reflektor, který světlo odráží zpět.

Výhodou tohoto modelu je, že zacházení s ním zvládne opravdu každý. K sestavení celého solária stačí dvěma osobám obvykle jen něco okolo 10 minut. Délku opalování si pak zvolíte na digitálním panelu tak, abyste dosáhli toho ideálního odstínu pleti. V průběhu opalování se můžete zchladit ventilátorem, který lze ovládat přímo vevnitř solária. Pokud toužíte po dokonalém uvolnění, nastavte si oblíbenou vůni v integrovaném osvěžovači vzduchu a pak si pomocí MP3 konektoru poslechněte svou oblíbenou hudbu přímo v soláriu. Jen si tam nezapomeňte vzít ochranné brýle – ty najdete samozřejmě v balení také, a to hned dvakrát!
Jako na pláži

O náhradu příjemného slunečního svitu se spolehlivě postará 20 podlouhlých žárovek (trubic), každá o síle 100W. Žárovky jsou rovnoměrně rozprostřeny po obou stranách solária a zajišťují tak bezproblémové oboustranné opálení! Model 24/1 C je dále vybaven speciální funkcí opalování obličeje, kterou lze nastavit na 2 různé intenzity.

 


Ovládání hned po ruce 

Nastavení tohoto modelu je praktické a jednoduché! Vše nastavíte na digitálním panelu, od délky trvání opalování po intenzitu žárovek. Na displeji se vždy zobrazí nastavená hodnota.
Svěží vánek

Ochlazovací ventilátor lze zapnout nebo vypnout tlačítkem přímo uvnitř solária. Díky ventilačním otvorům po celé délce solária se budete při opalování cítit svěží a v pohodě!


Příjemná vůně

Užijte si při opalování i svěžího vzduchu! Díky integrovanému osvěžovači si můžete solárium provonět, a to hned 3 různými vůněmi! Na výběr je Green Oasis (zelená oáza), Summer Blue (letní modř) nebo Orange Valley (pomerančové údolí).

 


 Skvělá hudba

Bez hudby to nejde! Pomocí audio portu (3,5 mm jack) si můžete solárium propojit s mobilem nebo MP3 přehrávačem a poslouchat tak své oblíbené skladby nebo zajímavé podcasty. Reproduktor je umístěn přímo uvnitř solária.
Klíčové vlastnosti:


oboustranné domácí solárium
stylové jednolitý design
snadná montáž i umístění
opalování od hlavy k patě, včetně boků
speciální funkce opalování obličeje
digitální časovač
vysoce kvalitní opalovací žárovky
audio jack 3,5 mm pro přehrávání vlastní hudby
funkce ochlazování
funkce osvěžování vzduchu
2 páry ochranných brýlí součástí balení
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
Technický popis:
trubice (žárovky)
20 x 100W + 4 x 80W


reflektor
leštěný plech


výbojka pro opalování obličeje
ano


výkon
2,9 kW


analogový časovač
ne


digitální časovač
ano


ochranné brýle
2 páry


aroma
ano


audio/MP3
ano


hmotnost
102 kg

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Solária


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Solárium Hapro Topaz 24/1 C ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz