Zobrazit větší

Jednostranné Solárium Hapro Topaz 10 V

8712232912021

A1:36500 (pro objednávky)

Nové

Chtěli byste si domů pořídit přístroj na opalování, ale nemáte na něj místo? Máme pro vás skvělý kompromis! Hapro Topaz 10 V s pojízdnou...

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 34 690 Kč

Více informací:

Jednostranné Solárium Hapro Topaz 10 V - Solária - Trefa Sport .cz

Jednostranné Solárium Hapro Topaz 10 V

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Příchuť: malina


Chtěli byste si domů pořídit přístroj na opalování, ale nemáte na něj místo? Máme pro vás skvělý kompromis! Hapro Topaz 10 V s pojízdnou základnou a sklápěcí opalovací plochou vám totiž umožní zařídit si solárko vlastní. Stačí ho postavit nad postel nebo gauč a jste připraveni! Můžete se navíc opalovat v leže, v sedě, ale taky ve stoje. Toto solárium se zkrátka v mžiku přizpůsobí prostoru i vašim potřebám. O skvělé opálení se postará 10 žárovek rozprostřených podél oblouku solária tak, aby rovnoměrně zasáhly co největší plochu. Žárovky jsou navíc pokryty akrylovou fólií, která dobře vede UV záření. Jejich působení dále umocňuje reflektor, který světlo odráží zpět.

Výhodou tohoto modelu je, že zacházení s ním zvládne opravdu každý. Solárium sestavíte během pár minut. Délku opalování si pak zvolíte regulačním knoflíkem tak, abyste dosáhli toho ideálního odstínu pleti. Jen si tam nezapomeňte vzít ochranné brýle – ty najdete samozřejmě v balení také, a to hned dvakrát!
 
Jako na pláži

O náhradu příjemného slunečního svitu se spolehlivě postará 10 podlouhlých žárovek (trubic), každá o síle 100W. Žárovky jsou rovnoměrně rozprostřeny po oblouku solária a zajišťují tak bezproblémové opálení! Jejich intenzitu umocňuje reflektor, který světlo odráží zpět.
Žádné zbytečné zdržování 

Nastavení tohoto modelu už nemůže být jednodušší! Stačí pootočit regulačním knoflíkem na vnější straně solária a nastavit, jak dlouho se chcete opalovat. 
Klíčové vlastnosti:


přenosné domácí solárium
vhodné pro použití v leže, v sedě i ve stoje
stylové design
snadná montáž i umístění
analogový časovač
vysoce kvalitní opalovací žárovky
2 páry ochranných brýlí součástí balení
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
určeno pro domácí použití
Technický popis:
trubice (žárovky)
10 x 100W


reflektor
leštěný plech


výbojka pro opalování obličeje
ne


výkon
1,16 kW


analogový časovač
ano


digitální časovač
ne


ochranné brýle
2 páry


aroma
ne


audio/MP3
ne


hmotnost
39,5 kg

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Solária


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Jednostranné Solárium Hapro Topaz 10 V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz