Zobrazit větší

Solárium Hapro Jade 24 C Lc

A1:36512 (pro objednávky)

Nové

Hledáte způsob, jak se pohodlně opálit od hlavy k patě? Hapro Jade 24C Lc se hlásí do služby! Jeho stylové kontury a jemné barvy lehce...

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 78 590 Kč

Více informací:

Solárium Hapro Jade 24 C Lc - Solária - Trefa Sport .cz

Solárium Hapro Jade 24 C Lc

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Příchuť: malina


Hledáte způsob, jak se pohodlně opálit od hlavy k patě? Hapro Jade 24C Lc se hlásí do služby! Jeho stylové kontury a jemné barvy lehce zapadnou do každého interiéru a vy se tak můžete suverénně opalovat třeba v ložnici či obýváku. Největší výhodou tohoto modelu je opravdu široká opalovací plocha s výrazným zakřivením a integrovaným opalováním obličeje. Opalovací žárovky jsou rovnoměrně umístěny na víku i spodní části, takže se při opalování ani nemusíte otáčet. Šest z nich je speciálně zaměřeno na oblast obličeje. Zakřivení zajišťuje ideální vzdálenost žárovek od těla a vy tak dosáhnete skvělého rovnoměrného opálení jen s minimální námahou!

Zacházení se soláriem zvládne opravdu každý. Díky integrovanému pružinovému mechanismu se víko odklopí skoro samo. Délku opalování si zvolíte na analogovém displeji tak, abyste dosáhli ideálního odstínu pleti. Integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System optimalizuje výkon 24 opalovacích trubic a zvyšuje tak efektivitu opalování, aniž by stroj musel generovat přebytečné teplo. K opalování budete také samozřejmě potřebovat ochranné brýle – ty najdete v balení také, a to hned dvakrát!
Nastavte tvář sluníčku

Model Jade 24 C Lc má navíc 6 růžových opalovacích trubic zaměřených na obličej. Díky nim si můžete dopřát krásného opálení a užít si dokonale snědou pleť. Určitě vám ji budou všichni závidět!
Udělejte si pohodlí

Díky skvěle navrženému designu kombinuje Hapro Jade 24 C Lc maximální pohodlí s dokonalým opálením. Zakřivení solária totiž zajišťuje optimální vzdálenost mezi vaším tělem a opalovacími žárovkami. Zároveň máte však spoustu prostoru, takže se během opalování nebudete cítit stísněně.
Žádné zbytečné zdržování 

Nastavení u tohoto modelu už nemůže být jednodušší! Stačí si na analogovém ovládacím panelu nastavit délku opalování a je to! Panel je dobře přístupný i uvnitř solária.
Šetřete energii

Integrovaný systém reflektorů (Strip-Reflector-System) optimalizuje výkon všech 24 trubic tak, že efektivně odráží světlo zpět. Díky tomu dosáhnete dokonalých výsledku, aniž by stroj generoval nadbytečné teplo.Klíčové vlastnosti:


oboustranné domácí solárium s širokou opalovací plochou
luxusní design s ladnými křivkami
integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System pro co nejefektivnější opalování
šest růžových trubic na opalování obličeje
opalování od hlavy k patě, včetně boků
analogový ovládací panel
vysoce kvalitní opalovací žárovky
2 páry ochranných brýlí součástí balení
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
Technický popis:
trubice (žárovky)
18 x 100W + 6 x 100W Lc


reflektor
sada leštěných pruhů (Strip-Reflector-System)


výbojka pro opalování obličeje
ano


výkon
2,83 kW


analogový časovač
ano


digitální časovač
ne


ochranné brýle
2 páry


aroma
ne


audio/MP3
ne


hmotnost
121 kg

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Solária


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Solárium Hapro Jade 24 C Lc ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz