Zobrazit větší

Malý servis kola

A30:170685 (pro objednávky)

Nové

Doporučujeme se telefonicky objednat na číslech 602 555 520 (Praha) a 602 555 540 (Hradec Králové). Nechte si opečovat své kolo nadšenými...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 650 Kč

Více informací:

Malý servis kola - Letní servis - Trefa Sport .cz

Malý servis kola

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Akční: ne
  • Výprodej: ne


Doporučujeme se telefonicky objednat na číslech 602 555 520 (Praha) a 602 555 540 (Hradec Králové). Nechte si opečovat své kolo nadšenými odborníky. Naše prodejny nabízí kvalitní cykloservis pro všechna kola a uživatele od příležitostných výletníků po velké závodníky. Náš servis je moderní s profesionálním nářadím Park Tool. O vaše kolo se postará tým mechaniků, kteří jsou aktivními bikery a kola milují. A pokud byste potřebovali cokoli dalšího – oblečení, helmu či tretry, u nás v prodejně najdete určitě to pravé! Malý servis kola: seřízení brzd seřízení řazení promazání a změření stavu řetězu dotažení hlavového složení Lhůta pro uplatnění servisu je do jednoho roku od nákupu.

Kategorie sportovního zboží: Servis a komponenty | Letní servis


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Malý servis kola ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz