Zobrazit větší

Moto helma Nolan N100-5 Consistency N-Com P/J Flat Black-Bronze - XL (61-62) - Záruka 5 let

8596341031275

A1:37122-86968 (pro objednávky)

Nové

N100-5 Consistency je oblíbená verze výklopné přilby od značky Nolan. Technologická propracovanost je doprovázena sportovně stylovém vzhledem....

Více informací:

Výrobce: Nolan

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 12 270 Kč

Více informací:

Moto helma Nolan N100-5 Consistency N-Com P/J Flat Black-Bronze - XL (61-62) - Záruka 5 let - Helmy na motorku - Trefa Sport .cz

Moto helma Nolan N100-5 Consistency N-Com P/J Flat Black-Bronze - XL (61-62) - Záruka 5 let

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Flat Black-Bronze
  • Velikost: XL (61-62)
  • Hmotnost produktu: 1650 g
  • Sluneční clona: ano
  • Odnímatelné polstrování: ano
  • Materiál produktu skořepiny: Lexan
  • Větrací otvory: ano
  • Homologace ECE: ano


N100-5 Consistency je oblíbená verze výklopné přilby od značky Nolan. Technologická propracovanost je doprovázena sportovně stylovém vzhledem. Helma má dvojí P/J homologaci, takže v silničním provozu ji můžete použít buď s otevřeným bradovým chráničem (konfigurace J) nebo s uzavřeným (konfigurace P).

Nolan N100-5 Consistency je všestranná přilba s vynikajícím komfortem.

 

Klíčové vlastnosti:

Ultraširoké hledí
Velice široké hledí vyrobené z Lexanu, které je odolné proti poškrábání, vám umožní rozšířený pohled, což mimo jiné velice zvyšuje aktivní bezpečnost.

Pinlock®
Patentovaná technologie vylepšená společností NolanGroup - hledí má silikonový okraj po celém obvodu a díky excentrickými pinům lze s tímto systémem zacházet z vnější strany hledí - tím se může regulovat vzdálenost celé Pinlock fólie od hledí. Odolná a praktická pomůcka proti zbytečnému zamlžování hledí.

VPS ochrana proti slunci UV 400
Je umístěno z vnitřní strany helmy, je také vytvořeno z Lexanu a je odolné proti poškrábání, opět i s úpravou proti zamlžení. A hlavně - poskytuje UV ochranu až 400 nanometrů. Lze snadno sundat. Má patentovaný aktivační systém s automatickým uzavíracím systémem.

Vnitřní polstrování ClimaComfort
Propracovaná koncepce - toto vnitřní polstrování je vyrobeno z mikrovláken s dvojí hustotou. V kombinaci s horním ventilačním systémem AirBooster Technology rozptyluje vzduch do horní části hlavy jezdce.

Ventilační systém a AirBooster technologie
Exkluzivní technologie zajišťující optimální větrání tam, kde je nejvíce potřeba - na horní části hlavy jezdce: vzduch je vytlačován z horního přívodu a rozptylován do nejkritičtějších oblastí, čímž zabraňuje jakémukoli rozptylu a zaručuje maximální pohodlí i v extrémních podmínkách jízdy. Systém ventilace navíc obsahuje přívod vzduchu v bradovém chrániči - ten umožňuje ventilaci na úrovni úst a směřuje vzduch přímo na hledí, zadní vývody vzduchu - odvádí horký a zatuchlý vzduch ven z helmy.

Chránič brady s eliptickým vyklápěním
Díky rotaci s eliptickou trajektorií lze udržet celkovou velikost přední části helmy na minimu. Účinnost "těsnění" je proto výrazně snížena a jízdní komfort zaručen - a to i při jízdě se zvednutým bradovým chráničem.

Dual Action
Exkluzivní systém pro otevírání brady. Je umístěn ve střední části chrániče brady a umožňuje snadné otevírání jednou rukou. Mechanismu otevření Dual Action snižuje riziko náhodného otevření: otevření může být provedeno pouze při použití první uvolňovací páčky (nebo bezpečnostního zámku) a poté aktivace druhé páčky.

Microlock2
Dvojitý systém zapínání pod bradou s mikrometrickým nastavením. Tento systém se skládá z termoplastické ergonomické otevírací páky a druhé hliníkové ozubené a přidržovací páky. Ozubená páka uvolňuje mikrometrický proužek, takže popruh brady může být otevřen jen s velmi širokým otáčením otvírací páky. Toto zařízení minimalizuje možnost náhodného otevření.Technický popis:


ultraširoké hledí
jediná výklopná helma, která prošla crash testem, aniž by došlo k otevření bradové části
VPS sluneční clona nastavitelná v různých polohách a vybavená systémem automatického stahování
horní ventilační systém AirBooster Technology
bradový chránič s eliptickou rotací
exkluzivní otevírací mechanismus bradového chrániče Double Action
uzavírací systém Microlock2 s mikrometrickým nastavením a otevíráním na dvojitou páčku
vnitřní polstrování Clima Comfort s mikroperforovanou látkou
materiál skořepiny: Lexan
hmotnost: 1650 g
homologace: ECE 22.05 P/J (norma pro evropský trh na integrální i otevřenou přilbu)

Kategorie sportovního zboží: Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Helmy na motorku


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Moto helma Nolan N100-5 Consistency N-Com P/J Flat Black-Bronze - XL (61-62) - Záruka 5 let ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz