Zobrazit větší

GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem

8718868505200

A50:815222 (pro objednávky)

Nové

GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motoremGTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 54 999 Kč

Více informací:

GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem - Zahradní drtiče - Trefa Sport .cz

GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem

GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu zákazníků je vynikající poměr mezi cenou, výkonem a kvalitou. Stroje mají velmi promyšlený unikátní design. Díky motoru uloženému pod vstupním komínem jsou velmi kompaktní a nezaberou mnoho místa při skladování. Rovněž těžiště leží v ideální poloze a se strojem se tak poměrně snadno manipuluje. Stroj můžete na místo určení buď vléci nebo ho lze velmi snadno rozložit na jednotlivé části a potom ho bez problémů převezete v běžném osobním automobilu. Rozmontování nebo smontování stroje přitom nezabere více než 5 minut. Srdcem celého výkonného drtícího systému je velký buben, na kterém jsou namontovány dva nože z ušlechtilé oceli (ty jsou otočné a dají se brousit). Na těle stroje je namontován jeden protinůž, o který se větve drtí a tvoří výborně využitelné dřevěné štěpky. Velkou výhodou systému je, že si větve přitahuje sám a na obsluze je pouze vkládání větví do násypky. Model 600 si poradí s větvemi až do průměru 5 cm, model 900 až do průměru 8 cm a plně profesionální modely řady 1300 extra širokým vstupním otvorem a větším šasi s větvemi o průměru až 10 cm.

Technické parametry:
Max. drtící výkon (cm) 8
Typ motoru Loncin GTM serie G300FA
Výkon motoru - maximální (kW/HP) 7,3 / 10
Objem motoru (ccm) 270
Startování ruční
Palivo bezolovnatý benzín
Objem palivové nádrže (l) 6
Výška produktu otvoru komínu nad zemí (cm) 100
Velikost vstupního otvoru (cm) 40 x 28
Výška produktu otvoru výhozového komínu (cm) 144
Směr výhozu bokem
Senzor oleje Ano
Nastavení sklonu (°) deflektor, 80
Nouzový vypínač Ano
Průměr kol (mm) 390
Ložiska kol ano, kuličková
Nože 2 otočné + 1 pevný protinůž
Hmotnost produktu (Kg): 133.00
Rozměry produktu balení (cm): 111 x 75 x 108

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní drtiče


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz