Zobrazit větší

Pit Boss Navigator 1150

A50:815172 (pro objednávky)

Nové

Gril Navigator 1150 Pit Boss na dřevěné pelety nabízí při grilování chuť skutečného dřeva. Díky pokročilé technologii, prémiovým...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 43 990 Kč

Více informací:

Pit Boss Navigator 1150 - Pit Boss grily - Trefa Sport .cz

Pit Boss Navigator 1150

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Gril Navigator 1150 Pit Boss na dřevěné pelety nabízí při grilování chuť skutečného dřeva. Díky pokročilé technologii, prémiovým sestavám z nerezové oceli a 100% zcela přírodního paliva na pelety z tvrdého dřeva si užívejte větší požitek z grilování.

Gril Pit Boss umožňuje přímé i nepřímé grilování a nabízí tak osm různých způsobů grilování. Pit Bos má rozsah teploty v rozmezí od 82°C do 260°C a pomocí inovativního grilování s plamenem dosáhnete okamžitého přímého nebo nepřímého grilování.

Pomocí digitální ovládací desky a masových sond z nerezové oceli sledujte teplotu, kterou jste si nastavili a odpočiňte si zatímco Pit Boss Navigátor z;a vás provede veškerou práci. Mezi další funkce grilu Pit Boss 1150 Navigator patří jedna sonda na maso, velká násypka, zesílené nohy, povrchová úprava práškovou barvou s vysokou teplotou, přistavitelná police zepředu, vestavěné háčky na nástroje. Plocha na grilování 0,747 m2. Litinové rošty s porcelánovou úpravou

Digitální ovládací deska s LED osvětlením. Teplotní rozsah grilování od 82°C do 260°C. Jednoduchý posuvný regulátor plamene pro přímé a nepřímé tepelné grilování. Otevřený plamen až do 538°C. Jedna zahrnutá sonda na maso. Poháněné 100% tvrdými pelety. Kapacita násypky 7 kg. Sklopná police pro přední a spodní skládací skříňku. Pevná boční police Vestavěné háčky na nářadí. Vyztužená konstrukce nohou.  

Kategorie sportovního zboží: Zahrada | Grily | Pit Boss grily


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Pit Boss Navigator 1150 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz