Zobrazit větší

Scheppach HP 2500 S + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ

4046664085645

A50:813923 (pro objednávky)

Nové

HP 2500 S - oboustranná vibrační deska 125 kg Obousměrná vibrační deska Scheppach HP 2500 S je výkonný univerzální hutnící stroj kategorie...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 26 599 Kč

Více informací:

Scheppach HP 2500 S + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ - Vibrační deczy - Trefa Sport .cz

Scheppach HP 2500 S + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


HP 2500 S - oboustranná vibrační deska 125 kg
Obousměrná vibrační deska Scheppach HP 2500 S je výkonný univerzální hutnící stroj kategorie 125 kg, vhodný pro hutnění zemin, živičných vrstev, zámkové dlažby, sypaného kamene, pěchování zeminy v zahradách, opravy cest, pokládku chodníků a další terénní a výkopové práce. Díky dobré manévrovatelnosti se hodí i na práce podél základů, zdí či podpěrných pilířů. Plynulý pojezd vpřed nebo vzad se snadno ovládá jednoduchými ovládacími prvky. Stroj se vyznačuje jednoduchou, nenáročnou a velmi robustní konstrukcí, ideálně se hodící k těžkým podmínkám, ve kterých podobné stroje běžně pracují. Základní předností tohoto stroje je silný a spolehlivý značkový motor o objemu 196 cm3 a mohutná hutnící deska z vysokopevnostní oceli, která je maximálně odolná vůči prasknutí a deformacím. Deska má zaoblené hrany a její tvar navíc umožňuje pohodlnou práci i v rohových prostorách. Bezkonkurenční je rovněž vyvážení stroje a jeho posuv vpřed nebo vzad s minimálním bočním klouzáním. Stroj se dodává ve standardu kompletně vybaven vším potřebným – ochranným kovovým rámem, gumovou podložku pro hutnění dlažby a podvozkem s koly pro snadnou manipulaci na staveništi.
Podvozek a podložka ve standardu

Kategorie sportovního zboží: Stavebniny | Stavební technika | Vibrační deczy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Scheppach HP 2500 S + PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz