Zobrazit větší

Udírna Bradley Smoker Digital 6 roštů

A50:812529 (pro objednávky)

Nové

Bradley udírna je izolovaná udírna a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře. Je to venkovní elektrický přístroj,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 23 990 Kč

Více informací:

Udírna Bradley Smoker Digital 6 roštů - Udírny - Trefa Sport .cz

Udírna Bradley Smoker Digital 6 roštů

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Bradley udírna je izolovaná udírna a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře. Je to venkovní elektrický přístroj, který umožňuje člověku pečení, uzení. Vynikající výsledky z;a použití minimálního úsilí. Do udírny se vkládají speciální dřevěné brikety . Prodáváme různé druhy briket ze dřeva, které jsou vyrobeny speciálně pro potřeby do udírny .

 Bradley digital se prodává s novým digitálním generátorem kouře, v němž 1 dřevěná peleta kouří a produkuje chladný kouř po dobu 20 minut.Teplotu ,čas a intenzitu kouření si nastavujeme na digitálním generátoru. Kdyby pelety v udírně hořely pří vyšší teplotě , tak by docházelo k nežádoucí produkci plynů, kyselin a pryskyřic, které by narušily chuť uzeného jídla.  Bradley udírna je unikátní v tom, že produkuje chladný kouř, který je čtyřikrát čistší než je kouř, který produkují obyčejné piliny . Na digitální udírně si nastavíte teplotu ,čas uzení a intenzitu kouře. Vnitřní povrch BRADLEY smoker je z nerezové oceli. Digitální udírny se vyrábějí ve dvou velikostech 76 litrů -4 rošty a 108 litrů - 6 roštů. Bradley udírna splňuje normy evropských i severoamerických a evropských spotřebičů.

Přijďte si k nám prohlédnout udírny Bradley.

Parametry
záruka 2 roky
240V/50Hz
příkon 500W (topné těleso v udírně)
příkon 125W (generátor kouře)
vnitřní materiál udicí komory - nerez ocel
provozní teplota do 120°C

Rozměry produktu
hmotnost 30kg
šířka 43cm
šířka vč. generátoru kouře 62cm
hloubka 37cm
výška 100cm
rozměr roštů 25*33cm (6 kusů)
vnitřní rozměr 39*29*84cm (š*h*v)
využitelná výška udicí komory 67cm     

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Udírny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Udírna Bradley Smoker Digital 6 roštů ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz