Zobrazit větší

VeGA 9076 ELS benzínová sněhová fréza

8595557903000

A50:813002 (pro objednávky)

Nové

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 9076 ELS - s elektrickým startovánímDovolujeme si Vám představit novou inovovanou řadu sněhových fréz VeGA...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 25 990 Kč

Více informací:

VeGA 9076 ELS benzínová sněhová fréza - Sněhové frézy - Trefa Sport .cz

VeGA 9076 ELS benzínová sněhová fréza

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 9076 ELS - s elektrickým startováním

Dovolujeme si Vám představit novou inovovanou řadu sněhových fréz VeGA premium edition. Tuto sérii sněhových fréz jsme se na základě dlouholetých zkušeností a posléze i intenzivního průzkumu trhu v tomto segmentu rozhodli postavit výbavou a technickým řešením, co nejblíže potřebám českého zákazníka. Sněhové frézy VeGA premium edition s tímto označením budou vždy o krok ve výbavě, technických parametrech a cenách před svou konkurencí.

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 9076 ELS ze série premium edition je přímo nabita spousty inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Fréza je osazena silným zimním motorem LONCIN "SnowEngine" OHV 9 HP s elektrickým startováním. Díky nastavitelným kluzným lyžinám z polymeru je tato fréza velice šetrná k frézování na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknou žádné rýhy oproti kovovým kluzákům. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy jsou přehledně a ergonomicky umístěny na čelním pracovním panelu. Směrové a dálkové ovládání komínku z pozice obsluhy přímo na panelu je bezesporu velkou výhodou a úsporou času při samotném frézování. Při práci v silných mrazech obsluha zajisté ocení vyhřívané rukojeti a z;a šera také LED reflektor. Tento model sněhové frézy je vybaven diferenciálem pro snažší manipulaci při otáčení a také pro lepší manévrovatelnost.

Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek "aggressiveauger", kola se zimním vzorkem "snowgrip", ořezávací nože při vysokém sněhu a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách. 

Technické parametry:

​Typ frézy: Dvoustupňová
Motor : 252 ccm, OHV, 4-takt LONCIN SNOW Engine
Výkon motoru: 9,0 PS
Šířka záběru: 760 mm
Výška produktu bunkru: 550 mm
Maximální pracovní výkon: 2500 m3/hod
Maximální odhazovací vzdálenost: 15 m
Šnek: AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
Pojezd: ANO, 6 rychlostí vpřed + 2 rychlosti vzad
Kola: 16\“ x 4,8 - 8
Pneumatiky: SNOWGRIP
Přepínání náhonu kol: ANO, diferenciál
Otočný komín: 200°
Nastavení komínu: Z pozice obsluhy
Konstrukce šasi: Kov
Průměr turbíny: 315 mm
Startování: Manuální/Elektrické 230V/50Hz
Světlo: ANO, LED světlo
Nastavitelné lyžiny: ANO kov + polymer (šetrný k dlažbám)
Vyhřívané rukojeti: ANO
Ořezávací nože: ANO, volitelné příslušenství
Aretace chodu šneku: ANO
Hmotnost produktu: 110 kg

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Sněhové frézy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží VeGA 9076 ELS benzínová sněhová fréza ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz