Zobrazit větší

Finská sauna KARIBU SELENA (6164)

A50:810040 (pro objednávky)

Nové

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH Upozornění - produkt na obrázku může obsahovat příplatkové...

Více informací:Dostupnost: Objednejte u dodavatele. K expedici k Vám dne: 30.03.2021Cena: 31 192 Kč

Více informací:

Finská sauna KARIBU SELENA (6164) - Finczé sauny - Trefa Sport .cz

Finská sauna KARIBU SELENA (6164)

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH
Upozornění - produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení.

Tento model finské sauny je určený do temperovaných interiérů domu nebo bytu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie.

Popis:
Finská sauna v naší nabídce určená až pro dvě osoby. Rozměry produktu 195 x 145 cm. Saunu dodáváme bez střešního věnce a bez LED osvětlení.

Sauna je celá vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo pochází ze vzdáleného severu Evropy a je chemicky naprosto neošetřené (není ani namořeno ani nalakováno). V důsledku toho je prosté všech známých problematických látek, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat.

Tato interiérová sauna je vyrobena z masivního dřeva síly 38 mm. Stěny sauny jsou složeny ze speciálně hlazených prken s dvojitým perem a drážkou, což garantuje neobyčejnou pevnost spoje. 

Celoskleněné dveře jsou z kouřově hnědého bezpečnostního skla síly 8 mm. Průchozí rozměry dveří jsou 64 x 162 cm. Dveře možno namontovat jako levé nebo pravé.

Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou.

Saunová kamna:
Nabízíme saunová kamna Harvia VeGa na 230V i 400V. Rádi Vám poradíme s ideální volbou saunových kamen pro tuto saunu. Pouze od nás dostanete saunovací kamna z;a zvýhodněnou cenu + ZDARMA saunové kameny. Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na náš email.

Výbava a příslušenství:
Obsahem standardního balení je 2x lavice z osikového dřeva (1x šířka 57 cm + 1x šířka 27 cm, max 250 kg) a dřevěný ochranný rám na kamna. Doporučujeme další saunové příslušenství z naší nabídky.

Před nákupem sauny:
Před nákupem sauny doporučujeme ověřit souhlas majitele bytu. Potom je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen - tj. zda-li je v bytě na dostupném místě 400 V + jestli máte jistič min 16 A. Podle toho proveďte výběr kamen.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s větší hmotností sauny a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak saunu dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Sauna bude složena vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci s produktem (např. z místa složení do bytu, na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších saun předem počítejte s tím, že zabalená sauna může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg !

Rozměry produktu balení jsou 202 x 120 x 63 cm / 330 kg

Video:


Výrobce
KARIBU HOLZTECHNIK


Kategorie
Vnitřní sauny


Materiál produktu konstrukce
severský smrk


Tloušťka stěny
38mm


Tloušťka izolace
mm


Dveře
celoskleněné - kouřové sklo 8 mm


Materiál produktu lavic a příslušenství
osikové dřevo


Počet lavic
2


Doporučená kamna
3,6 kW nebo 9 kW


Počet osob
2


Šířka (vnější)
1,95m


Hloubka (ke zdi)
1,45m


Výška produktu (vnější)
1,87m


Hmotnost produktu
330kg


Kamna
nejsou součástí sauny

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Finczé sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Finská sauna KARIBU SELENA (6164) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz