Zobrazit větší

Finská sauna KARIBU SKROLLAN 2 (86291) s předsíní

A50:810039 (pro objednávky)

Nové

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH. Upozornění - produkt na obrázku může obsahovat příplatkové prvky,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 131 510 Kč

Více informací:

Finská sauna KARIBU SKROLLAN 2 (86291) s předsíní - Finczé sauny - Trefa Sport .cz

Finská sauna KARIBU SKROLLAN 2 (86291) s předsíní

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.
Upozornění - produkt na obrázku může obsahovat příplatkové prvky, které nejsou obsahem základního balení

Venkovní model finské sauny pro vaši zahradu. Moderní design s chromovými rohovými lištami. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To garantuje jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.  

Saunová kamna:
Nabízíme saunová kamna Harvia VeGa na 230V i 400V. Rádi Vám poradíme s ideální volbou saunových kamen pro tuto saunu. Pouze od nás dostanete saunovací kamna z;a zvýhodněnou cenu + ZDARMA saunové kameny. Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na náš email.

Krátký popis:

vnější rozměry: 337 x 231 cm
vnitřní rozměr: 325 x 219 x 203 cm
plocha: 4,0 m² + 3,0 m², vnitřní prostor: 16,20 m³
přední vstup
půdorys: 333 x 227 cm
výška stěny: 210 cm
výška k hřebeni: 239 cm
podlaha: masivní prkna, 60 mm široké, tlakově impregnované
1. dveře: izolované dřevěné dveře s čirým izolačním sklem, zámek se 3 klíči, lze instalovat pouze jako levé (průchod: 78 x 175 cm); !!! pozor design dveří je 3 okna nad sebou a poslední 1/4 plné dveře - foto je ilustrativní
2. dveře: celoskleněné dveře s kouřově hnědým izolačním sklem 8 mm, (průchod: 64 x 173 cm)
střecha: plochá střecha, tepelná izolace minerální vlnou 42 mm, plocha střechy 373 x 262 cm
přední převis střechy: 25 cm
boční převis střechy: 20 cm
zadní převis střechy: 10 cm
plocha střechy: 9,6 m²
sklon střechy: 6 °
1. lehátko šířka 57 cm (max 250 kg)
2. lehátko šířka 57 cm (max 250 kg)

Základy sauny:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro saunový domek. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Střecha:
Střecha je zhotovena z dřevěných desek 16 mm. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou doporučujeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. Potřebný počet rolí samolepící ALU-bitumentové krytiny o rozměru 1 x 5 metrů pro tento model domku = 3 role.

Povrchová úprava domku:
Saunové domky KARIBU dodáváme v závislosti na modelu ve dvou provedeních - přírodní dřevo nebo v profesionálním nátěru.

Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny pouze z vnější strany hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni. Pro konečný nátěr použijte povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost saunového domku. Vnější povrchovou ochranu domku je nutné pravidelně opakovat a domek tak udržovat v dobrém stavu. DŮLEŽITÉ - vlastní saunovací místnost z vnitřní strany nijak neošetřujeme ani ničím nenatíráme, saunu z venkovní strany ano. Případnou předsíň saunového domku  (vybrané modely) ošetřete i zevnitř.

Profesionální KARIBU FARBSYSTEM - dřevěné profily jsou z vnější strany již ve výrobě opatřeny kvalitní vodoodpudivou barvou, která ochrání dřevo před vlivem UV záření a počasí. Vnitřní strana zůstává vždy v přírodním neošetřeném stavu.  KARIBU FARBSYSTÉM sebou nese jistou počáteční investici, ale v konečném důsledku znamená velkou úsporu času, práce i peněz. K dispozici jsou v závislosti na modelu až 3 odstíny - tmavě šedá RAL 060 40 05, písková RAL 1019 a světle šedá RAL 7042.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru! 

Povolení ke stavbě saunového domku:
Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným domkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších domků předem počítejte s tím, že zabalený domek může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg !
Rozměry produktu balení
 332 x 126 x 97 cm


Hmotnost produktu domku
 927 kg
Video:


Kategorie
venkovní sauny


Tloušťka stěny
38mm


Tloušťka izolace
mm


Dveře
jednokřídlé na pantech s izolačním sklem


Šířka (vnější)
3,37m


Hloubka (ke zdi)
2,31m


Výška produktu (vnější)
2,69m


Hmotnost produktu
927kg


Podlaha přibalena
ano


Barevné provedení
dřevo


Plocha střechy
9,60m2


Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m)
3ks


Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5x5 m)
ks


Doporučený počet balení stř. šindelů (po 3 m2)
ks


Doporučený počet bitum. rolí ke střešním šindelům (1x5 m)
ks


Kamna
nejsou součástí sauny

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Finczé sauny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Finská sauna KARIBU SKROLLAN 2 (86291) s předsíní ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz