Zobrazit větší

Zahradní domek LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm

A50:813263 (pro objednávky)

Nové

Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST PAVEL nabízí perfektní úložný prostor pro vaše zahradní nářadí. Tento model má dvě okna...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 26 480 Kč

Více informací:

Zahradní domek LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm - Zahradní domky - Trefa Sport .cz

Zahradní domek LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST PAVEL nabízí perfektní úložný prostor pro vaše zahradní nářadí. Tento model má dvě okna zabudovaná ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Systém stavby tohoto domku:

Roubený stavební systém, při kterém se profilovaná prkna opatřená drážkou a perem sesazují v rozích křížem do vyfrézovaných zářezů. Síla prken 19 mm.

Krátký popis:


domek je vyrobený z kvalitního jehličnatého dřeva
dvoukřídlé dveře na pantech
tradiční roubený systém, střecha z OSB desek (síla 15 mm)
2x okno (prosklení z plexiskla)
střešní lepenka součástí balení
v balení je veškeré potřebné kování
Vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana


Povrchová úprava domku:Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.Skladování před montáží:Domek je vyroben z kvalitního dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!Základy domku:Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Základ se obyčejně provádí třemi způsoby:


pásový základ
sypaný betonový základ
betonová deska


Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem. 

Povolení ke stavbě domku:Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku (390 kg) a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu jako 1 paletu na hranici Vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího.Rozměry produktu balení
 1,16 x 2,60 x 0,37 m


Hmotnost produktu domku
 390 kg


KategorieDřevěné domkyŠířka (vnější)2,90mDélka (vnější)2,50mZastavěná plocha7,27m2Vnitřní plocha5,12m2Šířka dveří1,61mVýška produktu dveří1,67mVýška produktu stěny1,80mVýška produktu (vnější)2,08mDveředvoukřídlé na pantechSíla stěny domku19mmSíla střechy15mmStřešní krytina (obsah dodávky)střešní lepenkaPlocha střechy7,44m2Sklon střechy13o

Kategorie sportovního zboží: Nábytek | Zahradní nábytek | Zahradní domky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zahradní domek LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz