Zobrazit větší

GTM GTS 1300 PTO

8718868505729

A50:729360 (pro objednávky)

Nové

GTM GTS 1300 PTO - drtič dřeva s pohonem na hřídelGTS 1300 PTO je kompaktní drtič se skvělým výkonem. Srdcem stroje je, jako u jiných drtičů...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 114 999 Kč

Více informací:

GTM GTS 1300 PTO - Zahradní drtiče - Trefa Sport .cz

GTM GTS 1300 PTO

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


GTM GTS 1300 PTO - drtič dřeva s pohonem na hřídel

GTS 1300 PTO je kompaktní drtič se skvělým výkonem. Srdcem stroje je, jako u jiných drtičů GTM, velký buben, na kterém jsou připevněny nože, ze speciální odolné slitiny. Tento systém je velmi účinný a rychlý a můžete s ním drtit větve o průměru až 10 cm. Větve jsou systémem vtahovány automaticky a štěpky jsou vyhazovány otočným výhozovým tunelem s nastavitelným deflektorem do vozíku nebo kontejneru. Drtič se může připojit z;a jakýkoliv traktor s výkonem motoru do 45 hp a s výstupem na hřídel kategorie 1. Díky rozměrům se celý drtič lehce vejde do jakéhokoliv přívěsného vozíku nebo dodávky. Unikátní bezpečnostní systém drtiče pracuje nezávisle na pohonné jednotce, takže stroj může být připojen z;a jakýkoliv traktor, nehledě na výrobce nebo rok výroby. Součástí drtiče je i tažné zařízení pro vozík na štěpky.

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní drtiče


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží GTM GTS 1300 PTO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz