Zobrazit větší

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW

A50:79633 (pro objednávky)

Nové

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kWProtiproud BADU JET Super Sport II je novinkou na trhu a navazuje na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 75 309 Kč

Více informací:

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW - Bazénové protiproudy - Trefa Sport .cz

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW

Protiproud BADU JET Super Sport II je novinkou na trhu a navazuje na úspěšný model BADU JET Super Sport I. Spolupráce mezi odborníky společností Speck Pumpen a Vágner Pool s.r.o. vedla k zařízení, které se inspirovalo ve vývoji plastových čerpadel BADU 19 - ze začátku 70 let. Díky použití plastového potrubí místo původního bronzového došlo k rapidnímu snížení nákladů a BADU JET Super Sport II se tak stává nejlevnějším dvou-tryskovým protiproudem na trhu. Díky rozmístění unikátních trysek je proud vody lépe rozložen, (netvoří se při plavání znepříjemňující vlna) a tím dochází ke zvýšení požadovaného efektu při kondičním plavání, které se tak více přibližuje reálnému.

BADU JET Super Sport II se zapíná a vypíná na čele protiproudu pomocí pneumatického tlačítka. Průtok je nastavitelný pomocí regulace. Výkonné čerpadlo je propojeno přes plastové potrubí s čelem protiproudu, které je zapuštěné do stěny bazénu (bez rizika nebezpečí zranění, protože žádná z částí nevystupuje do bazénu). Na čele protiproudu je prostřednictvím sání prstencového tvaru (okolo vnitřní okružní části čela) voda při nízkém tlaku nasávána do čerpadla, odkud je posléze vytlačena pod vysoký tlakem tryskami do bazénu.

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Bazénové protiproudy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz