Zobrazit větší

Asin Aqua dávkovač chloru a pH

A50:45158 (pro objednávky)

Nové

Asin Aqua - automatický dávkovač pH a chlóruKompletní jednotka bazénové chemieASIN Aqua automaticky reguluje kyselost a chlorovou dezinfekci v...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 54 181 Kč

Více informací:

Asin Aqua dávkovač chloru a pH - automatické dávkovače - Trefa Sport .cz

Asin Aqua dávkovač chloru a pH

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Asin Aqua - automatický dávkovač pH a chlóru

Kompletní jednotka bazénové chemie

ASIN Aqua automaticky reguluje kyselost a chlorovou dezinfekci v bazénové vodě. Koncentrace chlorové dezinfekce vyjádřená jako volný chlor je měřena speciální membránovou elektrodou, kyselost jako pH se měří standardní skleněnou elektrodou. Okamžité hodnoty jsou zobrazeny na dvou LED displejích. Všechny potřebné parametry se nastavují dvěma tlačítky v jednoduchém dialogovém režimu. Během provozu se z měřených hodnot vypočítávají potřebné dávky činidel, které se pak ve vhodných intervalech dávkují do vody. Množství dávkované dezinfekce závisí na teplotě vody, intenzitě slunečního záření, objemu bazénu a intenzitě víření vody, které způsobují koupající se osoby.

ASIN Aqua tvoří kompaktní celek, sestávající z řídicí jednotky, měřicí sond a dávkovacích čerpadel o výkonu 60 ml/min. Montuje se na stěnu.

Napájení: 230 V, 50 Hz
Příkon: 20 VA
Pojistka: T32 mA (2ks) T80 mA
Kategorie přepětí v instalaci: II
Krytí: IP62
Klimatická odolnost: 0-40°C
Hmotnost produktu: 2268 g
Umístění: nástěnné
Měřená a regulovaná hodnota:  volný chlor, pH
Výkon čerpadel: 60 ml/min.

Součást dodávky: Asin Aqua, sonda pH, sonda na volný chlor CLF, jímky na sondy, peristaltická čerpadla, uzavírací armatury 2ks, nástřikové ventily 2ks, závaží do barelu, propojovací potrubí 15 m.

Kategorie sportovního zboží: Bazény | Údržba bazénové vody | Dávkovače chemie | automatické dávkovače


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Asin Aqua dávkovač chloru a pH ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz