Zobrazit větší

Asin Aqua Redox

A50:45157 (pro objednávky)

Nové

Asin Aqua RedoxASIN Aqua Redox je zařízení, které automaticky reguluje pH a plynule dávkuje zvolené množství...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 40 871 Kč

Více informací:

Asin Aqua Redox - automatické dávkovače - Trefa Sport .cz

Asin Aqua Redox

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Asin Aqua Redox

ASIN Aqua Redox je zařízení, které automaticky reguluje pH a plynule dávkuje zvolené množství chlorové desinfekce po dobu běhu čističky. Hodnota pH je měřena pH elektrodou. Úroveň dezinfekce ve vodě je měřena redox sondou. Automat neměří koncentraci chloru !!!! Měří pouze hodnotu redoxu, která odpovídá nastavené hodnotě chloru. Při dosažení požadované hodnoty redox-potenciálu se dávkování dezinfekce zastaví. Množství dávky se zadává jako množství dezinfekce dávkované z;a 1 hodinu na 1 m3 objemu bazénu.

Měřená hodnota redox-potenciálu a změřené pH jsou zobrazeny na displeji. Všechny potřebné parametry lze nastavit pomocí dvou tlačítek v jednoduchém dialogovém režimu. Regulátor ASIN Aqua Redox tvoří kompaktní celek, sestávající z řídicí jednotky, měřicích elektrod a dávkovacích čerpadel o výkonu 60 ml/min.

Automat se montuje na stěnu. Napájení je 230 V.

Napájení: 230 V, 50 Hz
Příkon: 20 VA
Pojistka: T32 mA (2ks), T80 mA
Kategorie přepětí v instalaci: II
Krytí: IP62
Klimatická odolnost: 0-40°C
Hmotnost produktu:  2268 g
Umístění: nástěnné
Měřená a regulovaná hodnota: pH, redox-potenciál
Výkon čerpadel: 60 ml/min

Součástí dodávky: Asin Aqua Redox, sonda pH, redox sonda, jímky na sondy, peristaltická čerpadla, nástřikový ventil 2 ks, uzavírací armatura 2 ks, závaží do barelu 2ks, propojovací potrubí 15 m.

Kategorie sportovního zboží: Bazény | Údržba bazénové vody | Dávkovače chemie | automatické dávkovače


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Asin Aqua Redox ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz