Zobrazit větší

Michelin MPX 150 HL tlaková myčka

8016628724332

A50:45409 (pro objednávky)

Nové

Elektrická tlaková myčka Michelin MPX 150 HL:Tlaková myčka Michelin MPX 150 HL je profesionálně vybavená myčka...

Více informací:

Výrobce: Michelin

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 34 999 Kč

Více informací:

Michelin MPX 150 HL tlaková myčka - Vysokotlaké čističe - Trefa Sport .cz

Michelin MPX 150 HL tlaková myčka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Elektrická tlaková myčka Michelin MPX 150 HL:

Tlaková myčka Michelin MPX 150 HL je profesionálně vybavená myčka navržená na častou a dlouhotrvající zátěž, protože je vhodná na všechny náročné práce.
Myčka je vybavena funkcí ohřevu vody. Jako palivo se na ohřev vody používá nafta. Nádrž na naftu má objem 4 l. Vertikální ocelový bojler má dvojitou topnou spirálu. Chlazení topné spirály je zajištěno nezávislým elektromotorem. Základna je z kvalitního žáruvzdorného materiálu. V případě nedostatku vody vypne bezpečnostní spínač bojler z provozu. Stroj je vybaven dvěma nezávislými filtry – na vodu a dieselové palivo. V myčce je zabudovaná funkce nasávání saponátu.
Pro jednoduchou manipulaci je tlaková myčka MPX 150 HL vybaven pohodlným madlem a velkými koly, které mají vzorek z opravdové gumy, takže si nikdy nepoškrábete ani citlivější podlahu a navíc je guma odolnější i proti působení různých chemických látek a olejů. Motor o výkonu 2500 W je indukční (bez uhlíků, téměř bezúdržbový a velmi tichý), má tepelnou ochranu a je osazen jakostním měděným vinutím. Srdcem stroje je profesionální kovové pístové čerpadlo s mosaznou hlavou a keramickými písty a automatickým pojistným ventilem.
Myčka MPX 150 HL je vybavena systémem TSS (Total Stop System), který při uvolnění spínače na rukojeti ihned vypíná přívod vody.

Paramtery elektrické tlakové myčky Michelin MPX 150 HL:

Motor: elektrický, 230 V/50 Hz
Příkon motoru: 2500 W
Typ motoru: indukční s měděným vinutím
Max. tlak: 150 bar
Jmenovitý průtok: 500 l/hod
Max. teplota na vstupu: 50oC
Max. teplota na výstupu: 90oC
Rozdíl teplot vstup/výstup: 45oC
Hmotnost produktu: 55 kg

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Vysokotlaké čističe


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Michelin MPX 150 HL tlaková myčka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz