Zobrazit větší

Výčení zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green Line

A50:48427 (pro objednávky)

Nové

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green LineJsme autorizovaní prodejci výčepních...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 26 215 Kč

Více informací:

Výčení zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green Line - Výčepní zařízení - Trefa Sport .cz

Výčení zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green Line

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green Line

Jsme autorizovaní prodejci výčepních zařízení Lindr

KONTAKT 70/K Green Line svým výkonem 60-80 l/hod., malými rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití. Chladící výkon průběžný 60-80 l/hod. max. 90 l/hod. Tento chladič je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič, molekulový filtr nasávaného vzduchu. Vzduchový systém je plně automatický a nastaven na pracovní tlak  2,4 - 2,7 baru. Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využí-vá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 min. od zapnutí přístroje.

Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon. Kompletní konstrukce i šnek jsou vyrobeny z nerez oceli.  Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče. 2 ks madel umístěné na vrchní části chladiče umožňují snadnější manipulaci. Chladiče řady KONTAKT byly označeny odbornou veřej-ností jako pivní chladiče s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

Chladič série LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R -290 nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také má o 20% vyšší energetickou účinnost  a o 20% menší spotřebu energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií, chladič je složen z plně recyklovatelných materiálů a nejsou v něm použity polyuretanové izolace

Balení obsahuje: 


Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 70/K
Okapní misku
​2 x výčepní kohout

Výkon To 0°C / Tk 50°C
90 l/hod


Délka chladících smyček
14/14 m


Výkon chladícího kompresoru
3/8 Hp


Rozměry produktu skeletu
245x340x435 mm


Typ vzduchového kompresoru
autoamtic, 2,3-2,6 bar


Hmotnost produktu v kg
36 kg


Počet výčepních kohoutů
2 ks

Kategorie sportovního zboží: Bílé zboží | Malé spotřebiče | Výčepní zařízení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Výčení zařízení Lindr KONTAKT 70/K Green Line ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz